Аркага
20 Апрель 2020

2019 - 2020 BAHAR ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI


2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DOĞU DİLLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

ÇİN  DİLİ VE EDEBİYATI

I.SINIF

Sorumlu Öğretim Üyesinin

ADI SOYADI

Ders Kodu

Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Classroom)

MIRA IBRAYEVA

KGZ-103 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI I

28.0.20

9.00-10.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

GULNARA

APSAMATOVA

ING-111 İNGİLİZCE I

27.04.20

13.30-14.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

 

MUKAN ILIPOV

 

BES-006 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR I

27.04.20 – 07.05.20

DERS OLDUĞU GÜN DERS OLDUGU

SAAT

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

MUKAN ILIPOV

 

BES-106 BEDEN EGITIMI VE SPOR III

Klasik Yazılı

Meet

classroom

TAMARA KARAŞEVA

FEN- 102 POZİTİF BİLİMLER KAVRAMLARI

02.05.20

16.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MEHMET KARADENIZ

BIL-100 ENFORMATİK

 

28.04.20

10.45-11.45

Klasik Yazılı

Meet

classroom

YU CHEN

CDE—102 ÇIN DILININ SESBILIMI (YARIYIL ÖDEVİ DAHİLDİR))

 

4..05.20

15.20- 16.50

Klasik Yazılı

Meet

classroom

NAZIRA ABDIGAZIYEVA

CDE- 104 OZEL FILOLOJİYE GİRİŞ

 

30.04.20

10.45-12.15

Klasik Yazılı

Meet

classroom

TUOLUNMEI TUERGAN

CDE-106  UYGULAMALI ÇINCE II

 

1.05.20

10.45-12.15

Klasik Yazılı

Meet

classroom

AYCAMAL

AKIYKATOVA

СDE-108 DINLEME-KONUŞMA II

30.04.20

8.00-9.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

MINGQIU ZHANG

 

CDE-110 ÇIN DILI TARIHI

 

 

6.05.20

 13.30-15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

HUAN LI

 

CDE- 112 OKUMA ANLAMA 1

 

 

5.05.20

13.30-15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

KANATBEK ABDUCAPAR UULU

СDE-104 EDEBİ METİN İNCELEMESİ 1

4.05.20

16.15-17.45

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

 

2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DOĞU DİLLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

ÇİN  DİLİ VE EDEBİYATI

II.SINIF

Sorumlu Öğretim Üyesinin

ADI SOYADI

Ders Kodu

Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Classroom)

NAZARKUL IŞEKEEV

EGT-202 PEDAGOJI

1.05.20

9.00-9.40

Klasik Yazılı

Meet

classroom

AIDA ASILBEKOVA

UDL-202 UYGULAMALI INGILIZCE II

29.04.20

13.30-15.10

Klasik Yazılı

Meet

classroom

ABDİRAŞİT BABATAEV

EDF—202 DÜNYA VE TÜRK UYGARLIĞI

02.05.20

13.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

.ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-226 MANASŞINASLIK

02.05.20

15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

ROZA ABDIKULOVA

TAR-252 ATA MEKEN TARİHİ II(TÜRKİYE

CUMHURIYETI TARİHİ)

02.05.20

11.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MİRA İBRAEVA

UDL-204 UYGULAMALI KIRGIZCA II

29.04.20

9.00- 10.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MINGQIU ZHANG

ÇDE-202 KLASİK ÇİN EDEBIYAT I

1.05.20

10.30-12.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

HUAN LI

ÇDE -204 UYGULAMALI ÇİNCE IV

30.04.20

10.45- 12.15

Klasik Yazılı

Meet

classroom

KANATBEK ABDUJA PAR

UULU

ÇDE -206 KAR$ILAŞTIRMALI DİLBİLİM

3.05.20

13.30-15. 00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

AYCAMAL AKIYKATOVA

ÇDE -208 RESMİ ÇINCE

28.04.20

8.00-9.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

AYNURA KABATAY KIZI

ÇDE -214 GUZEL KONUŞMA

27.04.20

9.50-11.20

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

 

 

2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DOĞU DİLLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

ÇİN  DİLİ VE EDEBİYATI

III.SINIF

Sorumlu Öğretim Üyesinin

ADI SOYADI

Ders Kodu

Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Classroom)

KANATBEK ABDUCAPAR

UULU

ÇDE-302ÇEVİRİ KURAMI VE UYGULAMASI

28.04.20

13.30- 15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

HUAN Ll

ÇDE -304 ÇAĞDAŞ ÇİNCE II

30.04.20

9.00-10.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

NAZARKUL I$EKEEV

EGT -304 ALAN OGRETIM YONTEMLERi

29.04.20

13.30- 14.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

YU CHEN

ÇDE -306 ÇİNCE KONUŞMA KULTURU VE

USLUP KURALLARI

27.04.20

13.30- 15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MINGQIU ZHANG

ÇDE -308 KLASİK ÇİN EDEBİYAT III

29.04.20

10.00-11.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MINGQIU ZHANG

ÇDE -310 EDEBİ METİN İNCELEMESİ IV

28.04.20

10.45-12.15

Klasik Yazılı

Meet

classroom

YU CHEN

ÇDE -312 ÇİNCE OGRETIM YONTEMLER1

28.04.20

8.00-9.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

YU CHEN

ÇDE -320 KOMPOZISYON II

27.04.20

8.00-9.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DOĞU DİLLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

ÇİN  DİLİ VE EDEBİYATI

IV.SINIF

Sorumlu Öğretim Üyesinin

ADI SOYADI

Ders Kodu

Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Classroom)

NAZİRA ABDİGAZİYEVA

ÇDE-402GENEL DİLBİLİMİ

1.05.20

9.00-10.30

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MINGQIU ZHANG

ÇDE-404 EDEBİYAT KURAMLARI

30.04.20

13.30-15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

NAZİRA ABDİGAZİYEVA

ÇDE-406 TİPOLOJİK DİLBİLİMİ

1.05.20

10.45-12.15

Klasik Yazılı

Meet

classroom

YU CHEN

ÇDE-408 ÇAĞDAŞ ÇİN EDEBİYAT II

29.04.20 13.30-15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

MINGQIU ZHANG

ÇDE-410 ÇİN EDEBİYATI TARİHİ

2.05.20

13.30-15.00

Klasik Yazılı

Meet

classroom

 HUAN Lİ

 

 

ÇDE-416 ÇAĞDAŞ ÇİNCE IV

 

6.05.20

16.15-17.45

Klasik Yazılı

Meet

classroom