Аркага
22 Апрель 2020

2019-2020 BAHAR Dönemi Vize sınav programı


 
ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Döküman No KTMU - FR - ÖİD
  İlk Yayın Tarihi 28.03.2017
  Revizyon No   0 0
  Döküman Adı Sınav Takvimi Formu Revizyon Tarihi  
  Sayfa No    
Fakülte/Yüksekokul BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOK Bölüm ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 
Eğitim-Öğretim Yılı 2019-2020 Yarıyıl BAHAR DÖNEMİ  
I. SINIF
Ders Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
İNG-112 İngilizce II 27.04.2020 09:30 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Okt. Anarkan BEKTUROVA  
RSC-103 Rusça I 29.04.2020 13:30 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Okt. Natalya YANKIN  
BSA-110 Engellilerde Beden Eğitimi ve Spor 4.05.2020 10,45 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Doç. Dr. Ünal TÜRKÇAPAR  
BSA-108 Voleybol 5.05.2020 09:50   Ödev tekniği Öğr. Gör. Aydar AKMATOV  
BSA-106 Beden Eğitimi ve Spor Pedagojisi 28.04.2020 13.30   Kayıt altına  Öğr. Gör. Çolpon RISBAYEVA  
BSA-104 Antrenörlük Eğitimi ve İlkeleri 2.05.2020 10,45   alınarak sözlü  Öğr. Gör. Marat SEYİTKAZİYEV  
KGZ-104 Kırgız Dili ve Edebiyatı II 6.05.2020 13.30   tekniği Okt. Saatkan NARKULOVA  
BSA-114 Atletizm I 30.04.2020 09:50     Okt. Mukan İLİPOV  
MAT-100 MAT-100
Matematik
23.04.2020 13:30     Doç. Dr. Mirbek TOKTOSUNOV  
BSA-112 Anatomi II 1.05.2020 08:55     Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA  
BİL-100  Enformatik 25.04.2020 11,00     Öğr. Gör. Selim ELMALI  
BSY-108  Biyokimya ve Spor Biyokimyası 8.05.2020 15.20     Öğr.Gör.Dr. Tahmira SABRALİYEVA  
BSA- Spor Uygulaması  30.04.2020 17:00     İlgili öğreti elemanı  
II. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSY-206  Basketbol 27.04.2020 09:50 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Öğr. Gör. Almaz ABDIRAKMANOV  
BSA-212  Sağlık Bilgisi ve İlk Yardım 4.05.2020 13.30 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA  
BSA-218  Hentbol 28.04.2020 08:55 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Öğr. Gör. Atilla ÇAKAR  
BSA-208 Spor Fizyolojisi 5.05.2020 13.30   Ödev tekniği Öğr.Gör.Dr. Tahmira SABRALİYEVA  
BSA-210  Spor Teorisi 29.04.2020 09:50   Kayıt altına  Öğr. Gör.Dr.Anarkan KASIMALİYEVA  
BSA-216  Engellilerde Beden Eğitimi ve Spor 30.04.2020 08:55   alınarak sözlü  Doç. Dr. Ünal TÜRKÇAPAR  
BSA- 214 Bilimsel Araştırma Yöntemleri   7.05.2020 10,45   tekniği Prof. Dr. Kanat CANUZAKOV  
STJ-202 Staj I   30.04.2020 0,67     İlgili Öğretim Elemanları  
TAR-252 Ata Meken Tarihi (Türkiye Cumhuriyeti Tarihi) 2.05.2020 11:00     Uzaktan Eğitim sınav görevlisi   
TUR-226  Manasşinaslık    2.05.2020 15:00     Uzaktan Eğitim sınav görevlisi   
EDF-202 Dünya ve Türk Uygarlıkları  2.05.2020 13:00     Uzaktan Eğitim sınav görevlisi   
III. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSY-308  Spor Kazalarından Korunma ve Rehabilitasyon 27.04.2020 08:55 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA  
BSA-320 Biyomekanik 1.05.2020 10,45 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Doç. Dr. Dcıparkul ABDIRAHMANOVA  
BSA-328 Bodybuilding 4.05.2020 13.30 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Doç. Dr. Ünal TÜRKÇAPAR  
BSY-320 Yüzme 28.04.2020 13.30   Ödev tekniği Öğr.Gör. Ulan KASIMALİYEV   
BSA-326 Okul Deneyimi 29.04.2020 08:55   Kayıt altına  Öğr. Gör. Almaz ABDIRAKMANOV  
BSA-318 Fiziksel Uygunluk 6.04.2020 10,45   alınarak sözlü  Öğr.Gör.Dr. Tahmira SABRALİYEVA  
BSA- 324 Futbol  2.05.2020 13.30   tekniği Öğr. Gör. Samat NURBEK UULU  
BSY- 322 Sporda Beceri Öğrenimi  7.04.2020 10,45     Prof. Dr. Mehmet TÜRKMEN   
BSA- 322 Psikomotor Gelişimi  30.04.2020 13.30     Doç. Dr. Burul OMIRZAKOVA  
IV. SINIF  
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSA-432 Sporcu Beslenmesi 30.04.2020 10,45 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Öğr.Gör.Dr. Tahmira SABRALİYEVA  
BSA-430 Ritim ve Dans 27.04.2020 13.30 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr. Gör. Elvira KARAYEVA  
BSA-406  Antrenörlük Uygulaması 4.05.2020 15.20 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Öğr. Gör. Dr.Anarkan KASIMALİYEVA  
BSY- 454 Tedavi İçin Beden Eğitimi  5.04.2020 10,45   Ödev tekniği Öğr. Gör. Altınay KAMÇIBEKOVA  
BSA- 460 Öğretimde Planlama ve Değerlendirme 2.05.2020 10,45   Kayıt altına  Öğr. Gör.Dr.Anarkan KASIMALİYEVA  
BSY- 410  Futbol  1.05.2020 08:55   alınarak sözlü  Doç. Dr. Toktobek İMANALİYEV  
BSY- 414 Voleybol  1.05.2020 08:55   tekniği Öğr. Gör. Marat SEYİTKAZİYEV  
BSY- 426 Güreş   1.05.2020 08:55     Okt. Dayır CAMANGULOV  
BSY- 456 Bodybuilding 1.05.2020 08:55     Okt. Dayır CAMANGULOV  
BSY- 424 Boks   1.05.2020 08:55     Öğr. Gör. Marat SEYİTKAZİYEV  
BTZ  452 Bitirme Tezi    7.05.2020 10:00     İlgili öğretim elemanı  
Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanı                                               Doç. Dr. Ünal TÜRKÇAPAR