Аркага
25 Февраль 2019

Компьютердик Инженерия бөлүмүнүн 2018-2019 оуу жылынын жаз семестриндеги 1 ара сынактарынын күн тартиби


Fakülte

MÜHENDİSLİK

Bölüm

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

Eğitim-Öğretim Yılı

2018-2019

Yarıyıl

BAHAR

 

 

 

 1. SINIF 1. ARA SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

ING-102

İngilizce II 

18.03.2019

9.00

MF 303

MF304

Yazılı

Gülnara Apsamatova

Altınay Toktomatova

Tilek Maytıkov,  Pamirbek Karazakov

MAT-112

Matematik II

25.03.2019

10.45

İİBF 128

Yazılı

Samandar İskandarov

Şergazı Kökümbayev

KGZ-102

Kırgızca

11.03.2019

13.30

MF 501

Yazılı

Saatkan Narkulova

Pamirbek Karazakov

RSÇ-102

Rusça 

11.03.2019

13.30

MF 302

Yazılı

Natalya Santo

Şergazı Kökümbayev

BİL-172

Bilgisayar Grafiğinde Dizayn Temelleri 

9.04.2019

10.45

MF 523

Yazılı

Zamırgül Kazakbayeva

Şergazı Kökümbayev

BİL-102

Algoritmalar ve Veri Yapıları 

26.03.2019

16.15

MF 522

Yazılı

Aybek Adanbayev

Pamirbek Karazakov

FEN-112

Genel Fizik II

20.03.2019

9.00

MF 107

Yazılı

Tamara Karaşeva

Şergazı Kökümbayev

BİL-104

Bilişim Teknolojileri II 

3.04.2019

13.30

MF 525

Yazılı

Mehmet Kenan Dönmez

Tilek Maytıkov

BES-106

Beden Eğitimi ve Spor II

28.03.2019

13.30

Dersin olduğu salon

Atilla Çakar

Pamirbek Karazakov

BİL-176

Programlama Teknolojisi 

29.03.2019

9.00

MF 525

Yazılı

Aybek Adanbayev

Tilek Maytıkov

FEN-102

Pozitif Bilimlerin Kavramları 

6.04.2019

10.00

 

Yazılı

Tamara Karaşeva

Şergazı Kökümbayev

BİL-174

Web Teknolojilerine Giriş 

8.04.2019

15.20

MF 523

Yazılı

Kasım Barıktabasov

Pamirbek Karazakov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF 1. ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-206

Nesne Yönelimli Programlama II 

8.04.2019

10.45

MF 523

Yazılı

Kasım Barıktabasov

Tilek Maytıkov

BİL-204

Elektrik Devreleri 

15.04.2019

13.30

MF 524

Yazılı

Mehmet Karadeniz

Şergazı Kökümbayev

BİL-210

Olasılık İstatistik

02.04.2019

9.00

MF 524, MF 513

Yazılı

Mehmet Kenan Dönmez

Tilek Maytıkov,  Pamirbek Karazakov 

BİL-202

Programlama Dilleri

13.03.2019

8.00

MF 522

Yazılı

Bakıt Şarşembayev

Şergazı Kökümbayev

BİL-208

Bilgisayar Grafikleri II

11.04.2018

13.30

MF 522

Yazılı

Zamırgül Kazakbayeva

Tilek Maytıkov

EDF-202

Dünya ve Türk Uygarlıkları

6.04.2019

10.00

 

Yazılı

Abdiraşit Babataev

Pamirbek Karazakov

TAR-252

Ata Meken Tarihi II (T. C. Tarihi)

6.04.2019

10.00

 

Yazılı

Cengiz Buyar

--

TUR-226

Manasşinaslık 

6.04.2019

10.00

 

Yazılı

Çınar Cılkıçieva

--

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. SINIF 1. ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-306

Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği

18.03.2019

9.00

MF 524

Yazılı

Rita İsmailova

Şergazı Kökümbayev

BİL-374

Freebsd Ortamında Yapılan İşlemler 

28.03.2019

13.30

MF 523

Yazılı

Aybek Adanbayev

Tilek Maytıkov

BİL-392

Bilgisayar Ağ Güvenliği 

9.04.2019

13.30

MF  524

Yazılı

Aycarkın Sait Kızı

Pamirbek Karazakov

BİL-308

Veritabanı Yönetim Sistemleri II 

   19.03.2019

9.00

MF 525

Yazılı

Çınara Cumabayeva

Tilek Maytıkov

BİL-390

Gömülü Sistem Geliştirmeye Giriş 

18.04.2019

9.00

MF 524

Yazılı

Mehmet Karadeniz

Şergazı Kökümbayev

BİL-304

Yazılım Mühendisliği II 

27.03.2019

9.00

MF 524

Yazılı

Çınara Cumabayeva

Pamirbek Karazakov

BİL-310

İş Güvenliği ve Sağlığı 

17.04.2019

13.30

MF 524

Yazılı

Zamırgül Kazakbayeva

Tilek Maytıkov

BİL-384

Üç Boyutlu Grafik ve Animasyon 

12.04.2018

13.30

MF 522

Yazılı

Zamırgül Kazakbayeva

Şergazı Kökümbayev

BİL-380

Yönlendirici ve Yönlendirme Temelleri 

11.04.2019

13.30

İİBF 111

Yazılı

Aycarkın Sait Kızı

Pamirbek Karazakov

BİL-302

İşletim Sistemlerine Giriş 

5.04.2019

9.00

MF 523

Yazılı

Kasım Barıktabasov

Tilek Maytıkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF 1. ARA SINAV  TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-472

Bilgisayar Ağ İyileştirme Yöntemleri 

15.04.2019

9.00

MF 525

Yazılı

Aycarkın Sait Kızı

Şergazı Kökümbayev

BİL-402

Yazılım Tasarımı ve Mimarisi 

18.03.2019

13.30

MF 525

Yazılı

Çınara Cumabayeva

Pamirbek Karazakov

BİL-482

Sayısal Karar Verme 

9.04.2019

13.30

İİBF 111

Yazılı

Mehmet Kenan Dönmez

--

BİL-478

Proje Yönetimi 

27.03.2019

13.30

MF 513

Yazılı

Çınara Cumabayeva

Tilek Maytıkov

BİL-474

Mikroişlemciler ve Altdüzey Diller 

03.04.2019

13.30

İİBF 111

Yazılı

Mehmet Selim Elmalı

Şergazı Kökümbayev

BİL-480

Numerik Analiz II 

9.04.2019

15.20

İİBF 111

Yazılı

Mehmet Kenan Dönmez

--