Аркага
17 Октябрь 2019

2019-2020 окуу жылынын күз семестриндеги 1 ара сынактарынын күн тартиби


1. SINIF 1. ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-2(BIL-101 kalanlar)

**Bil.Mühend. Giriş

04.11.2019

15.20

MF 523

Yazılı

Aybek Adanbayev

M. Kenan Dönmez

BİL-103

Bilişim Teknoloji.Giriş

11.11.2019

13.30

MF 525

Yazılı

Öğr.Gör.M.Kenan Dönmez

Şergazı Kökümbayev

BIL-101

Bil.Müh.Kavr.Giriş

30.10.2019

10.45

MF 525

Yazılı

Ulan Brımkulov

Pamirbek Karazakov

BİL-105

Programlama Dilleri I (Yarı Yıl Ödevi Dahil)

01.11.2019

15.20

MF 522

Yazılı

Bakıt Şarşembayev

 

Şergazı Kökümbayev

BES-105

Beden Eğitimi III

31.10.2019 07.11.2019

15.20

KSSB Spor sahası

--

Erbol Caparaliyev

 

---

BES-1-005

Bed. Eğitimi Ve Spor I

 

30.10.2019 06.11.2019

15.20

KSSB A-1

--

Erbol Caparaliyev

 

---

MAT-111

Matematik I

28.10.2019

10.45

MF 522

Yazılı

Asan Bayzakov

Pamirbek Karazakov

UME-111.01

Fizik I

12.11.2019

09.50

MF 107

Yazılı

Doç.Dr.Tamara Karaşeva

Şergazı Kökümbayev

ÇEV-151

Ekoloji

09.11.2019

 

 

Yazılı

Dr.Nurzat Totubaeva

--

EKN-105*

*Genel Ekonomi

13.11.2019

13.30

MFFB 221

Yazılı

Yrd.Doç.PhD. Cunus Ganiev

Pamirbek Karazakov

KGZ-103

Kırgız Dili ve Edeb. I

05.11.2019

13.30

MF 501

Yazılı

Mira İbraeva

Şergazı Kökümbayev

RSÇ-101

Rusça

05.11.2019

13.30

MF 101

Yazılı

Anara Bayızbekova

Kasım Barıktabasov

ING-111

İngilizce I

31.10.2019

13.30

MF  301 MF 101

Yazılı

Rahat Alişova

Aygül Elebayeva

Pamirbek Karazakov Şergazı Kökümbayev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF 1 ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-205

Nesneye Dayalı Programlama I

31.10.2019

13.30

MF 524

Yazılı

Öğr.Gör. Kasım Barıktabasov

M. Selim Elmalı  

BİL-201

Programlama Dilleri I

01.11.2019

13.30

MF 522

Yazılı

Doç.Dr.Bakıt Şarşembaev

Şergazı Kökümbayev

BİL-203

Yapısal Programlama

07.11.2019

08.55

MF 525

      Yazılı

Öğr.Gör.Aybek Adanbayev

Pamirbek Karazakov

BİL-207

Bilgisayar Grafikleri

12.11.2019

13.30

MF 525

MF 513

Yazılı

Doç.Dr.Zamirgül Kazakbaeva

Pamirbek Karazakov

MAT-211

Matematik III

19.11.2019

08:30

MF 522

MF 523

Yazılı

Öğr.Gör.M.Kenan Dönmez

Pamirbek Karazakov

Şergazı Kökümbayev

BİL-273

Programlama Teknolojisi II

06.11.2019

13.30

MF 525

Yazılı

Öğr.Gör.Aybek Adanbayev

Şergazı Kökümbayev

BİL-275

Ayrık Bilişim Yapıları

28.10.2019

10.45

MF 524

Yazılı

Yrd.Doç.Dr.Rita İsmailova

Şergazı Kökümbayev

FLS-251

Felsefe

09.11.2019

 

 

Yazılı

Kişimcan Eşenkulova

Pamirbek Karazakov

TAR-251

Ata-Meken Tarihi

09.11.2019

 

 

Yazılı

Dr. Kayrat Belek

Şergazı Kökümbayev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. SINIF 1 ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-301

Programlama Dilleri III

08.11.2019

15.30

MF 522

Yazılı

Doç.Dr.Bakıt Şarşembayev

Çınara Cumabaeva

BİL-303

Yazılım Mühendisliği I

30.10.2019

08.55

MF 524

Yazılı

Öğr.Gör.Dr.Çınara Cumabaeva

Aybek Adanbayev

BİL-305

Veri Yönetim sistemleri  I

15.11.2019

13.30

MF 522

Yazılı

Doç.Dr.Bakıt Şarşembayev

M.Selim Elmalı

BİL-307

Mantıksal Tasarım

06.11.2019

13.30

MF 523

MF 303

Yazılı

Öğr.Gör. M.Selim Elmalı

Pamirbek Karazakov

Zamirgül Kazakbaeva

BİL-309

Bilgisayar Ağları ve Veri İletişimi

14.11.2019

08.55

MF 524

Yazılı

Öğr.Gör.Aycarkın Sait kızı

Pamirbek Karazakov

 

BİL-311

Yapay Zeka  ve Uzman Sistemler

28.10.2019

08.55

MF 523

Yazılı

Doç.Dr.Rayımbek Sultanov

Kasım Barıktabasov

BİL-371

Web  Yazılımları Tasarımı

01.11.2019

10.45

MF 523

Yazılı

Öğr.Gör.Kasım Barıktabasov

Şergazı Kökümbayev

BİL-377

Sayısal Elektronik

12.11.2019

15.20

MF 525

Yazılı

Öğr.Gör.Mehmet Karadeniz

Aycarkın Saıt kızı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF 1 ARA SINAV TAKVİMİ

 

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BİL-401

Bilgisayar Mimarisi

11.11.2019

10:45

MF 525

Yazılı

Öğr.Gör.Mehmet Karadeniz

Aycarkın Saıt kızı

BİL-405

Sistem Programlama

30.10.2019

15.20

MF 523

Yazılı

Öğr.Gör.Kasım Barıktabasov

Mehmet Karadeniz

BİL-407

Mühendislik Ekonomisi

14.11.2019

14:30

MF 523

Yazılı

Öğr.Gör.M.Kenan Dönmez

Aybek Adanbaev

BİL-483

Bilgi Yönetimi

31.10.2019

08.55

MF 513

Yazılı

Öğr.Gör.Kasım Barktabasov

Pamirbek Karazakov

BIL-471

Nümerik Analiz I

19.11.2019

15:20          

MF 524

Yazılı

Öğr.Gör.M.Kenan Dönmez

Mehmet Karadeniz

BİL-475

Multimedya Teknolojileri

04.11.2019

08.55

MF 524

Yazılı

Doç.Dr.Zamirgül Kazakbaeva

M. Selim Elmalı 

BİL-481

Veri Depolama

05.11.2019

13.30

MF 524

Yazılı

Öğr.Gör.Dr.Çınara Cumabaeva

Aycarkın Saıt kızı

MÜH-471

Mühendislik Etiği

06.11.2019

11.40

ZIRF 205

Yazılı

Prof. Dr. Nahit Aktaş

Şergazı Kökümbayev