Тамак-аш инженерлиги бөлүмүнүн Бакалавр программасынын бүтүрүүчүлөрү

Жыл

Аты-жөнү

2007

Имангазиев Султан

2007

Токтогонова Гүлзат

2007

Матисаева Кызжибек

2007

Темиров Мустаким

2008

Касымакунова Элбина

2008

Салиев Эрлан

2008

Рахматуллаев Саид

2008

Бөдөшов Айбек

2008

Абдиева Айсулуу

2008

Кадырбердиева Токтокан

2008

Искакова Жаӊыл

2008

Өзбекова Жылдызай

2008

Мажитова Айчүрөк

2008

Касымакунова Элбина

2009

Керимбаева Элзат

2009

Елалова Михрибан

2009

Бахтияров Руслан

2009

Эрен Беним

2009

Кушанов Асхат

2009

Айдарова Асель

2009

Муратова Лидия

2009

Курманбекова Асель

2009

Аманкулов Тимур

2009

Дадаев Рустам

2009

Чынтурова Мунара

2009

Барылбекова Айнура

2009

Белеков Бекжан

2009

Орипов Абдурахим

2009

Мехмет Огузхан Баяр

2009

Мухаммет Четин

2010

Сапарбаев Чынгыз

2010

Асанбекова Нурзаада

2010

Эшимбаева Бегаим

2010

Асаналиев Азамат

2010

Чыналиева Акылай

2010

Батырканова Эльнура

2010

Тувшинтуя Батмагнай

2010

Руслан Адил Акай Тегин

2010

Наталья Курт

2011

Адигинеева Меерим

2011

Ситникова Анастасия

2011

Зикиров Элдос

2011

Тилекматова Айнура

2011

Кадырова Гүлмира

2011

Имамов Эржигит

2011

Жолдошбаева Гүлшаза

2011

Курбаналиева Айжан

2012

Сооронбекова Асель

2012

Пахырова Айниса

2012

Токонова Айнур

2012

Мамбетов Нурбек

2012

Молдокулова Калима

2012

Исмаилов Кантемир

2013

Аширов Арстанбек

2013

Кытайбаев Нурпаис

2013

Молдоташева Салтанат

2013

Элзина Тагайбек Кызы

2013

Расулмат кызы Назгүл

2013

Сабыралы кызы Алтынай

2013

Адилбек уулу Санжарбек

2013

Асанбекова Асель

2013

Мамаева Нурпиза

2013

Жумашова Ырысбү

2013

Ажыматов Саламат

2013

Афанасьева Светлана

2013

Кадырова Кундуз

2013

Мурат Бана

2013

Махсун Аслан

2013

Сөнер Өскан

2014

Жусупов Илгиз

2014

Анарбек Жаныбек уулу

2014

Йылмаз Осман Рыфат Хүсейин

2014

Дороев Арзыбек

2014

Айчүрөк Кубанычбек кызы

2014

Семержиоглу Эже Мустафа

2015

Шерматов Талант

2015

Болотбекова Роза

2015

Ишенкулов Улан

2015

Конокбаева Гүлнура

2015

Кызылжимова Лейли

2015

Бекболсунова Адила

2015

Ооганов Жеӊишбек

2015

Бекболсунова Айзат

2016

Жазгүл Сейтканова

2016

Ажар Макамбай кызы

2016

Гүлназ Халбаева

2016

Чолпон Молдобаева

2016

Алтынай Акылбекова

2016

Чынгыз Кубанычбек уулу

2016

Бегай Журсунбек кызы

2016

Бермет Султанова

2016

Гүлжан Азимова

2016

Айдана Кадыркулова

2016

Жандос Бочолоев

2016

Күнболот Жумабек уулу

2016

Каныкей Раимбекова

2016

Юлдузай Абдуразакова

2017

Айзат Алка

2017

Элмира Өмүралиева

2017

Месут Кара

2017

Эльвира Султанмурат кызы

2017

Арсен Асанов

2017

Алина Рыспекова

2017

Кадир Гюрлер

2017

Рахат Ууланбек уулу

2017

Айчүрөк Жакупова

2017

Айзирек Темирбекова

2017

Медина Маликова

2017

Гүлайым Кыясбекова

2017

Катыча Ташбаева

2018

Аскар Осмонов

2018

Абдухалим Абдылдаев

2018

Ажар Каниметова

2018

Айсулуу Айсаева

2018

Акмарал Алибаева

2018

Диана Алиева

2018

Каныкей Салиева

 

Тамак-аш инженерлиги багытын Yandal программасы боюнча Бакалавр бүтүрүүчүлөрү

Жыл

Аты-жөнү

2016

Майрамкүл Капарова

2016

Улук Бурганаков

2016

Айжигит Сайбурхан уулу

 

Тамак-аш инженерлиги бөлүмүнүн Магистратура бүтүрүүчүлөрү

Жыл

Студенттик №

Аты-жөнү

2010

0851Y04001

Жылдызай Өзбекова

2010

0851Y04004

Жаңыл Искакова

2011

0851Y04003

Айчүрөк Мажитова

2011

0851Y04002

Айбек Бөдөшов

2012

0951Y04001

Айнура Барылбекова

2012

1051Y04002

Акылай Чыналиева

2013

1051Y04001

Руслан Адил Акай Тегин

2017

1451Y04002

Кундуз Кадырова

2017

1451Y04003

Эже Семержиоглу

2018

1651Y04002

Бермет Султанова

2018

1651Y04005

Жазгүл Сейтканова

 

Тамак-аш инженерлиги бөлүмүнүн Докторантура бүтүрүүчүлөрү

Жыл

Студенттик №

Аты-жөнү

2016

1251D04001

Жылдызай Өзбекова

2016

1151D04001

Жаңыл Искакова

2016

1151D04002

Айчүрөк Мажитова

2016

1251D04002

Айбек Бөдөшов

2017

1251D04003

Руслан Адил Акай Тегин