Аркага
28 Декабрь 2018

2018-2019 Fall Final Exams Schedule for Kyrgyz-English Program


 

Fakülte

Edebiyat Fakültesi

Bölüm

Mütercim-Tercümanlık Bölümü (Kırgızca-İngilizce Programı)

Eğitim-Öğretim Yılı

2018-2019

Yarıyıl

Güz

I. SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TKİ-141

Klasik Dil

08.01.2019

09:00

İİBF416

Baktıgül Narınbayeva

TKİ-143

Uygulamalı İngilizce I

08.01.2019

13:30

İİBF517

CulnuraCumaliyeva

BES-105.06

Beden Eğitimi ve Spor I

09.01.2019

13:30

KSSB A1

Aydar Akmatov

YDL-101

Yabancı Dil I

09.01.2019

15:20

İlef 313

Mira Barbaşeva

KGZ-101

Kırgızca

10.01.2019

09:00

İlef A-202

Camila Bokoyeva

RSÇ-101

Rusça

10.01.2019

09:00

İİBF 322

Natalya Santo

TKİ-147

Dil Bilimine Giriş

11.01.2019

10:45

İlef-419

Saltanat Mambayeva

ÇEV-151

Ekoloji

12.01.2019

10:00

İlef A-203

Nurzat Totubayeva

MAT-115

Matematik

13.01.2019

10:00

 

Mirbek Toktosunov

TKİ-149

İngilizce I (Ses Bilgisi)

15.01.2019

10:45

İlef 418

Gulnur Cumaliyeva

TKİ-145

Çeviri Bilimine Giriş

16.01.2019

09:00

İlef-417

Nurgul Karıbekova

II SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TKİ-241

Dil Öğretim Yöntemleri

08.01.2019

09:00

İlef 416

Meerim Kınaliyeva

EĞT-201

Psikoloji

08.01.2019

13:30

İİBF A209

Mamatali Murzayev

TKİ-247

Dinleme-Anlama ve Sozlü Anlatım

09.01.2019

09:00

İlef 120

Meerim Kınaliyeva

TKİ-243

Uygulamallı İngilizce III

10.01.2019

13:30

İİBF416

Gulnura Cumaliyeva

TKİ-253

Çeciri Teorileri

11.01.2019

15:20

İlef 120

Saltanat Mambayeva

FLS-251

Felsefe

12.01.2019

10:00

 

Kişimcan Eşenkulova

TAR-251

Ata-Meken TarihiI (Kırgızistan)

12.01.2019

10:00

 

Kayrat Belek

TKİ-251

İngilizce III (Kelime Bilgisi)

14.01.2019

09:00

İİBF 425

Saltanat Mambayeva

TKİ-245

İkinci Yabancı Dil Uygulaması I

14.01.2019

13:30

İİBF 516

Mira Barbaşeva

TKİ-249

Yazılı Çeviri Uygulamaları II

17.01.2019

09:00

İİBF 523

Altınay Toktomatova

 

III SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TKİ-335

Üslüp Bilgisi ve Söz Sanatları

08.01.2019

09:00

İlef 513

Saltanat Mambayeva

TKİ-323

İngilizce DilBilgisiIII(Cümle Bil.)

09.01.2019

09:00

İlef 517

Gulnura Cumaliyeva

TKİ-333

Anında Çeviri Teorisi ve Uygulamaları I

10.01.2019

09:00

İlef 120

Meerim Kınaliyeva

TKİ-321

Kırgızca Dil Bilgisi III (Ses ve Şekil Bilgisi)

11.01.2019

09:00

İlef 517

Döölötbek Eşkenov

TKİ-325

Edebiyata Giriş

14.01.2019

09:00

İlef 417

Nurgul Karıbekova

TKİ-329

İngilizcenin Uygulamalı Grameri III

14.01.2019

13:30

İİBF 425

Nurgul Karıbekova

TKİ-337

Not Alma Teknikleri

15.01.2019

13:30

İlef 120

Nurgul Karıbekova

TKİ-331

Metin İncelemeleri I

16.01.2019

13:30

İlef 517

Nurgul Karıbekova

TKİ-327

Kırgızcanın Uygulamalı Grameri

18.01.2019

15:20

İİBF 524

Döölötbek Eşkenov

 

 

IV SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TKİ-437

Tıbbi Metinler Çevirisi

08.01.2019

10:45

İlef 413

Meerim Kınaliyeva

TKİ-429

Metin İncelemeleri III

10.01.2019

09:00

İİBF 229

Nurgul Karıbekova

TKİ-427

Anında Çeviri Teorisi ve Uygulamaları III

11.01.2019

13:30

İlef 120

Meerim Kınaliyeva

TKİ-421

Çağdaş İngiliz Edebiyatı

14.01.2019

13:30

İlef 413

Saltanat Mambayeva

TKİ-425

Çeviri Yöntemleri ve Uygulamaları II

17.01.2019

15:20

İlef 419

Saltanat Mambayeva