Аркага
18 Май 2020

Онлайн финал сынак программасы / Online final sınavı programı


 

2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ FELSEFE BÖLÜMÜ ONLİNE FİNAL SINAVI PROGRAMI

SORUMLU ÖĞRETIM ÜYESININ ADI SOYADI

DERS KODU DERSIN ADI

SINAV TARIHI /SAATI

SINAV ŞEKLI

KULLANILACAK PROGRAM (MEET/ CLASSROOM)

KISHIMJAN ESHENKULOVA

FLS-106 ÇAĞDAŞ FEN BİLİMLERİ KAVRAMLARI

01.06.2020/10:45

YAZILI ÖDEV

MEET /CLASSROOM

ANARKAN BEKTUROVA

ING-112 İNGİLİZCE II

01.06.2020/13:30

TEST

MEET /CLASSROOM

ABDIRAŞIT BABATAEV

FLS-206 DİN FELSEFESİ

01.06.2020/08:55

KLASIK YAZILI  EKSTRA ÖDEV

MEET /CLASSROOM

ANARA BAYIZBEKOVA

UDL-206 UYGULAMALI RUSÇA II

26.05.2020/15:20

KLASIK YAZILI

MEET /CLASSROOM

NUR SARALAYEV

FLS-320 MARKSİST FELSEFE

01.06.2020/15:20

KLASSİK SORU

MEET/ CLASSROOM

CAMİLA BOKOEVA

KGZ-104 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI II

26.05.2020/9:00

YAZILI

MEET /CLASSROOM

ANARA BAYIZBEKOVA

RSÇ-103 RUSÇA I

26.05.2020/09:00

KLASIK YAZILI

MEET /CLASSROOM

MUKAN İLİPOV

BES-106.03 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR IV

27.05.2020/13:30

KLASIK YAZILI EKSTRA ÖDEV

MEET /CLASSROOM

ASKAR BEKBOYEV

FLS-108 KLASİK MANTIK

02.06.2020/11:30

YAZILI

MEET /CLASSROOM

CAMILA BOKOYEVA

UDL-204UYGULAMALI KIRGIZCA

26.05.2020/10:45

YAZILI

MEET /CLASSROOM

VEFA TAŞDELEN

FLS-202 RÖNESANS VE 17. YÜZYIL FELSEFESİ

02.06.2020/13:30

YAZILI

MEET /CLASSROOM

CILDIZ URMANBETOVA

FLS-102 ESKI YUNAN FELSEFESI-II

27.05.2020/09:50

SÖZLÜ OLARAK (80 DAKIKA) VE KLASIK YAZMA (60 DAK.)

MEET /CLASSROOM

SAVETBEK ABDRASULOV

FLS-212 ESKİ HİND FELSEFESİ

27.05.2020/10:45

KLASSİK SORU/YAZILI

MEET /CLASSROOM

ANARKAN BEKTUROVA

UDL-202 UYGULAMALI İNGİLİZCE II

27.05.2020/13:30

TEST

MEET /CLASSROOM

SAVETBEK ABDRASULOV

FLS-302 KLASİK ALMAN FELSEFESİ

03.06.2020/09:00

KLASSIK SORU /YAZILI

MEET /CLASSROOM

CILDIZ URMANBETOVA

FLS-304 KIRGIZ DUSUNCE TARIHI-II

27.04.2020/13:30

SÖZLÜ OLARAK (80 DAKIKA) VE KLASIK YAZMA (60 DAK.)

MEET /CLASSROOM

ABDIRAŞIT BABATAEV

FLS-406 ANALİTİK FELSEFE

27.05.2020/08:00

KLASIK YAZILI EKSTRA ÖDEV

MEET /CLASSROOM

SAVETBEK ABDRASULOV

FLS-414 MODERNİZM VE POST-MODERNİZM

03.06.2020/13:30

KLASSIK SORU /YAZILI

MEET /CLASSROOM

CAMGIRBEK BÖKÖŞEV

FLS-104 VARLIK FELSEFESİ

28.05.2020/10:00

YAZILI

MEET /CLASSROOM

MUKAN İLİPOV

BES-006.03 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR II

28.05.2020/13:30

KLASIK YAZILI

EKSTRA ÖDEV

MEET /CLASSROOM

AYGÜL ÇALDANBAYEVA

EĞT 202 PEDAGOJİ

28.05.2020/10.45

TEST VE ODEV

MEET /CLASSROOM

NUR SARALAYEV

FLS-208 MANTIK PROBLEMLERİ

28.05.2020/16:15

KLASSİK SORU

MEET /CLASSROOM

VEFA TAŞDELEN

FLS 404 ESTETİK

28.05.2020/13:30

YAZILI

MEET /CLASSROOM

ASKAR BEKBOYEV

FLS-308 SOSYAL ANTROPOLOJİ

04.06.2020/13:30

YAZILI

MEET /CLASSROOM

KISHIMJAN ESHENKULOVA

FLS-402 BİLİM FELSEFESİ

28.05.2020/16:15

SUNUM

MEET /CLASSROOM

CAMGIRBEK BÖKÖŞEV

FLS-312 SEMİNER-I

28.05.2020/11:00

YAZILI

MEET /CLASSROOM

MEHMET KENAN DÖNMEZ

BİL-100 ENFORMATİK

29.05.2020 /8.55

TEST

MEET /CLASSROOM

TALANT KONOKBAYEV

FLS-112 HUKUKA GİRİŞ

29.05.2020/14:25

KLASIK YAZILI

MEET /CLASSROOM

KISHIMJAN ESHENKULOVA

FLS-204 BİLGİ FELSEFESİ

29.05.2020/09:00

SUNUM

MEET /CLASSROOM

ABDİRAŞİT BABATAEV

EDF-202 DÜNYA VE TÜRK UYGARLIKLARI

30.05.2020/13:00

TEST

MEET /CLASSROOM

ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-226 MANASŞİNASLIK

30.05.2020/15:00

TEST

MEET /CLASSROOM

ROZA ABDIKULOVA

TAR-252 ATA MEKEN TARİHİ II (TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ)

30.05.2020/11:00

TEST

MEET /CLASSROOM

ABDİRAŞİT BABATAEV

FLS-306 VAROLUŞÇULUK

29.05.2020/08:55

KLASIK YAZILI VE EKSTRA ÖDEV

MEET /CLASSROOM

SAVETBEK ABDRASULOV

FLS-310 SOSYAL BİLİM-LERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ

29.05.2020/13:30

KLASSIK SORU /YAZILI

MEET /CLASSROOM