Аркага
25 Декабрь 2018

2018-2019 Güz dönemi Final sınavları programı


 
ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Döküman No KTMU - FR - ÖİD
  İlk Yayın Tarihi  
  Revizyon No 0 0
  Döküman Adı Sınav Takvimi Formu Revizyon Tarihi  
  Sayfa No    
Fakülte/Yüksekokul Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bölüm Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü
Eğitim-Öğretim Yılı 2018- 2019 Yarıyıl Güz  
I. SINIF
Ders Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Salonu Sınav Şekli Öğretim Elemanı Gözetmen 
BSY-111 Genel Cimnastik 02/01/2019 10:00 İLEF C-206 Yazılı  Okt. Emilbek EGEMBERDİYEV Okt. Şamşar ALİMCANOV
BSY-113 Spor Uygulaması I 03/01/2019 10:00 KSSB Spor Sahası Uygulama İlgili öğretim elemanı İlgili öğretim elemanı
BİL - 111 Enformatik 04/01/2019 15:20 İİBF 111 Yazılı AYCARKIN SAİT KIZI Okt. Şamşar ALİMCANOV
İNG- 102 İngilizce II 07/01/2019 13:30 TEKM  Derslik - 1 Yazılı Rahat ALİŞEVA Okt. Dayır CAMANGULOV
KGZ-102 Kırgızca II/ 08/01/2019 09:00 TEKM  Derslik - 1 Yazılı  BAKITBEK DCUNUSALİEV Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV
BSÖ-115  Ritm Eğitimi ve Dans 09/01/2019 10:45 İLEF C-206 Uyg/ Yazılı Okt. Elvira KARAYEVA Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV
BSÖ-113  Pedagoji 11.01.2019. 11:00 TEKM  Derslik - 1 Yazılı Doç.Dr. Burulkan OMIRZAKOVA Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA
BSÖ-111 Beden Eğitimi Bilimine Giriş 14/01/2019 11:00 TEKM Lab-1 Yazılı Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA Öğr.Gör.Aydar AKMATOV
BSY-107 Beden Eğitimi ve Sporun Fen Bilimleri 16/01/2019 10:00 TEKM Lab-1 Yazılı Öğr.Gör. Tahmira SABRALİYEVA Okt. Atilla ÇAKAR
BSY 109 Anatomi I 18/01/2019 10:00 TEKM Lab-2 Yazılı Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA Öğr.Gör.Aydar AKMATOV
II. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Salonu Sınav Şekli Öğretim Elemanı Gözetmen 
BSY 221  Voleybol 02/01/2019 09:30 KSSB A-17 Uyg./Yazılı Öğr.Gör.Aydar AKMATOV Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV
BSÖ-205 Sporcu Beslenmesi 04/01/2019 10:30 TEKM Lab-2 Yazılı Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA Öğr.Gör. Dr. Tahmira SABRALİYEVA
BSY 203 Atletizm II 08/01/2019 10:00 KSSB A-17 Yazılı Okt. Şamşar ALİMCANOV Okt. Mukan İLİPOV
BSÖ-223 Bilimsel Araştırma Yöntemleri 10/01/2019 11:00 TEKM  Derslik - 2 Uyg./Yazılı Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Okt. Almas ABDIRAKMANOV
BSÖ - 211 Hentbol 11/01/2019 11:00 KSSB A-17 Yazılı  Okt. Atilla ÇAKAR Öğr.Gör. Dr. Tahmira SABRALİYEVA
FLS-251 Felsefe 12/01/2019 10:00 İİBF derslikleri Yazılı KİŞİMCAN EŞENKULOVA  
TAR -251 Ata Meken Tarihi 12/01/2019 10:00 İİBF derslikleri Uyg./Yazılı Kayrat BELEK  
BSÖ-207 Psikomotor Gelişim 14/01/2019 10:00 TEKM  Derslik - 1 Yazılı Doç.Dr. Burulkan OMIRZAKOVA Okt. Bakıt ASANALİYEV
BSY-223  Spor Uygulaması III 15/01/2019 10:00 KSSB Spor Sahası Uygulama İlgili Öğretim Elemanları  
BSA - 211 Genel Fizyoloji 18/01/2019 10:00 TEKM Lab-1 Yazılı Öğr.Gör. Dr. Tahmira SABRALİYEVA Okt. Bakıt ASANALİYEV
III. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Salonu Sınav Şekli Öğretim Elemanı Gözetmen 
BSÖ-309  Öğretimde Planlama ve Değ 02.01.2019 09:00 TEKM  Derslik - 3 Yazılı Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA Öğr.Gör.Aydar AKMATOV
STJ-301 Staj 02.01.2019 16:00 KSSB Spor Sahası Uygulama İlgili Öğretim Elemanları İlgili Öğretim Elemanları
BSÖ-321  Fiziksel Uygunluk 03.01.2019 10:00 TEKM Lab-1 Yazılı Doç.Dr. Dciparkül ABDIRAHMANOVA Öğr.Gör. Dr. Tahmira SABRALİYEVA
BSÖ-325 Futbol 04.01.2019 10:00 TEKM Lab-1 Uyg./Yazılı Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Öğr.Gör.Aydar AKMATOV
BSÖ-307  Özel Öğretim Yöntemleri 08.01.2019 09:00 TEKM Lab-2 Uyg./Yazılı Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA Okt. Dayır CAMANGULOV
BSÖ-315  Sağlık Bilgisi ve İlk Yardım 09.01.2019 13:30 TEKM Lab-2 Uyg./Yazılı Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA Okt. Şamşar ALİMCANOV
BSÖ-311 Spor Fizyolojisi 11.01.2019 10:00 TEKM Lab-1 Yazılı Öğr.Gör. Dr. Tahmira SABRALİYEVA Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA
BSÖ-313 Biymekanik 14/01/2019 09:00 TEKM Lab-1 Yazılı Doç.Dr. Dciparkül ABDIRAHMANOVA Okt. Atilla ÇAKAR
BSÖ-323 Sınıf Yönetimi 16/01/2019 11:00 TEKM  Derslik - 1 Yazılı Doç.Dr. Burulkan OMIRZAKOVA Öğr.Gör.Aydar AKMATOV
BSÖ 319  Okul Deneyimi 18/01/2019 10:00 KSSB A-17 Uyg./Yazılı Okt. Almas ABDIRAKMANOV Okt. Atilla ÇAKAR
IV. SINIF              
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Salonu Sınav Şekli Öğretim Elemanı Gözetmen 
BSY 413  Uzmanlık (Voleybol) 02.01.2019 11:00 KSSB A-17 Uyg./Yazılı Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV Okt. Almas ABDIRAKMANOV
BSÖ-413 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 04.01.2019 14:30 TEKM Lab-1 Yazılı Doç.Dr. Dciparkül ABDIRAHMANOVA Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA
BSÖ-415 Öğretmenlik Uygulaması II 08.01.2019 13:00 TEKM Konferans salonu Yazılı Okt. Almas ABDIRAKMANOV Aydar AKMATOV Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA
BSÖ-411 Sporda Beceri Öğrenimi 09.01.2019 13:30 TEKM  Derslik - 2 Uyg./Yazılı Prof.Dr. Mehmet TÜRKMEN Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV
BSA-225  Sporda Müsabaka Analizi  11.01.2019 13:30 TEKM Lab-1 Uyg./Yazılı Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV Öğr. Gör. Anarkan KASIMALİYEVA
BSÖ-417 Spor Masajı 14/01/2019 10:00 TEKM Lab-2 Uyg./Yazılı Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA Okt. Almas ABDIRAKMANOV
BSÖ-419  Bodybuilding 15/01/2019 10:00 TEKM Lab-1 Uyg./Yazılı Doç.Dr Bilal DEMİRHAN Okt. Şamşar ALİMCANOV
BTZ-451 Bitirme Tezi I 17/01/2019 09:00 TEKM Konferans salonu Uyg./Yazılı İlgili Öğretim Elemanları İlgili Öğretim Elemanları
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Başkanı Doç. Dr. Dciparkül ADBIRAHMANOVA