2014-жылы баардыгы  5 бүтүрүүчү аяктады

Аты

Фамилиясы

Аткарып жаткан кызматы

Иштеген мекемеси

жана дареги

1

СЫЙМЫК

АРСТАНБЕКОВ

Магистратура

Кыргызстан, Бишкек, Ахунбаева 97.

Дене тарбия жана спорт академиясы

2

ГУЛЬЗАТ

ШУКУРОВА

3

НУРЗАДА

КАРАСАРТОВА

4

ЖООМАРТ

ЖОРОЕВ

5

АНАРКАЛИЙ

МАТИЕВ

Аскерде

Кыргызстан, Бишкек ш.

 

2015-жылы баардыгы  17 бүтүрүүчү аяктады

 

Аты

Фамилиясы

Аткарып жаткан кызматы

Иштеген мекемеси

жана дареги

1

СҮЙҮМБЕК

МУРАТБЕК УУЛУ

Магистратура, дене тарбия  мугалими

Кыргыз  мамлекеттик дене тарбия жана спорт академиясы, Анадолу түрк лицеи

2

ШЕВКЕТЖАН

ТЕКЕЛИ

Магистратура

Туркия, T.C. Бартын Университети Социал билимдер институту, дене тарбия жана спорт жогорку мектеби. 

3

ЭСЕН

ЭРКИН УУЛУ

Аскерде

Кыргызстан, Бишкек

4

ЧЫНГЫЗ

БЕЙШЕНБЕКУУЛУ

Аскерде

Кыргызстан, Бишкек

5

ШАБДАН

АСКЕРОВ

Дене тарбия инструктору

Кыргызстан, Бишкек ш. Олимпиядага даярдоо борбору

6

КАНАТБЕК

ТУРДАЛИЕВ

Дене тарбия тармагында

Туркия

7

ЖЫЛДЫЗ

ИСРАИЛОВА

Типография, кызматкер

Кыргызстан, Бишкек ш.

8

АДИЛЕТ

АЛЫБАЕВ

Типография, кызматкер

Кыргызстан, Бишкек ш.

9

ГУЛЬМИРА

МИРБЕК КЫЗЫ

Дене тарбия  мугалими

Кыргызстан, Бишкек ш. “Ай - Чүрөк” Түрк лицеи

10

ТЫНЧТЫК

МАЙРАМБЕК УУЛУ

Дене тарбия  мугалими

Кыргызстан, Токтогул айылы

11

ЭСЕНТУР

АЛЫМБЕК УУЛУ

Дене тарбия  мугалими

Кыргызстан, Кочкор айылы

12

МЕРТ

АКАЙ

Дене тарбия  мугалими

Туркия, Анадолу лицеи Yenifakılı Çok Programlı

13

ЭМРЕ

САРЫТАШ

Дене тарбия  мугалими

Туркия, Aktaş Atatürk Endüstri Meslek Lisesi

14

ГОКХАН

ЮЛМАЗ

Дене тарбия  мугалими

Туркия, Kıbrısköy İlköğretimokulu

15

КАДЫРЖАН

ЧЕЛИК

Жеке ишкер

Туркия

16

ТУНЖАЙ

АРАС

Спорт инструктору

Туркия, Aska Buket Resort And Spa Hotel

17

ӨНЕР

САЧМАӨЗҮ

Жеке ишкер

Туркия, Cafe, Ankara

 

 

2016-жылы баардыгы  14 бүтүрүүчү аяктады

 

Аты

Фамилиясы

Аткарып жаткан кызматы

Иштеген мекемеси

жана дареги

1

САНЖАРБЕК

БЕКТУРСУНОВ

Экинчи жогорку билим

КМЮА. тергөөчү Бишкек ш. Кыргызстан

2

ЖУМГАЛБЕК

АКМАТАЛИЕВ

Жеке ишкер

Кара бура р. Бакайыр а

3

ПАМИР

МЕЛИСОВ

Аскер

МЧС. Бишкек ш.

4

УЛАН

КАСЫМАЛИЕВ

Дене тарбия мугалими

№69 гимназия. Бишкек ш

5

АЙДИН

СЕЙТЕКОВ

Аскер

Улуттук гвардия

6

МУХТАР

ШАМИЛ УУЛУ

Дене тарбия мугалими

№64-мектеп. Бишкек ш

7

НУРЛАН

МИРБЕКОВ

Аскер

Бишкек ш. Кыргызстан.

8

АСАТИЛЛА

АКУНБЕКОВ

Аскер

Бишкек ш. Кыргызстан

9

БЕКСУЛТАН

БОТОБАЕВ

магистратура

КТМУ          Бишкек ш. Кыргызстан

10

СААДАТ

ЖЕҢИШБЕК КЫЗЫ

магистратура

Бишкек ш. Кыргызстан

11

СЕЧКИН

БӨЖЕК

магистратура

Турция

12

СЕЗГИН

БӨЖЕК

магистратура

Турция

13

ЭМРАХ

ГҮХГӨРЕН

магистратура

Турция

14

НАИЛЯ

АЛИЕВА

магистратура

Турция

 

2017-жылында Дене тарбия жана спорт мугалими бөлүмүнөн 5 бүтүрүүчү  бүтүрдү.

NO

Аты

Фамилиясы

Аткарып жаткан кызматы

Иштеген мекемеси

жана дареги

1

Эркеайым

Кадырова

Мугаллим

Айчүрөк кыздар лицей

2

Дайырбек

Орозбек уулу

Мугаллим

Желалабад кызыл ата айылы

3

Идирис

Шатманов

Мугаллим

-------------

4

Тагайбек

Болотбек уулу

Магистр

КМДТСА

5

Фарук

Муминов

Жеке сектөр

Ош областы

 

2018-жылында Дене тарбия жана спорт мугалими бөлүмүнөн 9 бүтүрүүчү  бүтүрдү.

Аты

Фамилиясы

 

 

 

 

1

Улукбек

Эгембердиев

 

 

 

 

2

Aйбек 

Өмүрбеков

 

 

 

 

3

Aрген 

Kенжебеков

 

 

 

 

4

Aзиза  

Гафурова

 

 

 

 

5

Aрген  

Нурмамат Уулу

 

 

 

 

6

Эрмек 

Kасымакунов

 

 

 

 

7

Гүлзада

Жылдызбекова

 

 

 

 

8

Эркин

Aлжанов

 

 

 

 

9

Өмер

Шахин