Аркага
21 Апрель 2020

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Yılı Vize Sınav Programı


 
ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Döküman No KTMU - FR - ÖİD
  İlk Yayın Tarihi 28.03.2017
  Revizyon No   0
  Döküman Adı Sınav Takvimi Formu    
  Sayfa No    
Fakülte/Yüksekokul Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bölüm Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü
Eğitim-Öğretim Yılı 2019 - 2020 Yarıyıl Bahar    
I. SINIF
Ders Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi/ адреси  Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
ING- 112 İngilizce II 27.04.2020 09:30 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Gülnara APSAMATOVA  
BSO-114 Voleybol (Teorik) 5.05.2020 09:50 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr.Gör. Aydar AKMATOV  
RSÇ-102 Rusça II 29.04.2020 13:30 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Natalya YANKIN  
BSO-108 Atletizm I (Teorik) 7.05.2020 09:50   Ödev tekniği Okt. Şamşar ALİMCANOV  
BSO-108 Atletizm I (Uygulama)   Kayıt altına   
MAT-100 Matematik 1.05.2020 09:50   alınarak sözlü  Mirbek TOKTOSUNOV  
BSO-112 Beden Eğitimi ve Spor Tarihi 4.05.2020 13:30   tekniği Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV  
BSO-104 Beden Eğitimi ve Spor Psikolojisi   28.04.2020 13:30     Doç.Dr. Burulkan OMIRZAKOVA  
KGZ-104 Kırgız Dili ve Edebiyatı II 29.04.2020 13:30     Elmira TÖLÖKOVA  
BSÖ-114 Spor Uygulaması II 30.04.2020 16:00   İlgili Öğretim Elemanları  
BSY-108 Biyokimya ve Spor Biyokimyası 24.04.2020 15:20   Öğr.Gör.Dr. Tahmira SABRALİYEVA  
ÇEV-152 Ekoloji 2.05.2020 14:00   Nurzat TOTUBAYEVA  
BSY-124 Anatomi II 4.05.2020 10:45   Ögr.Gör.Arina KAZAKBAEVA  
BSO-110 Sağlık Bilgisi ve İlk Yardım   6.05.2020 09:50   Ögr.Gör.Arina KAZAKBAEVA  
II. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi/ адреси Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSY-206 Basketbol 27.04.2020 09:50 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Okt. Almas ABDIRAKMANOV  
BSÖ-210 Spor ve Milli Güreş 28.04.2020 09:50 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr.Gör. Erbol CAPARALİYEV  
BSÖ-206 Eğitsel Oyunlar (Teorik) 29.04.2020 09:50 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Öğr.Gör. Aydar AKMATOV  
BSÖ-202 Yaşam Boyu Spor 07.05.2020 10:45   Ödev tekniği Doç.Dr. Ünal TÜRKÇAPAR  
BSÖ-222 Toguz Korgool (Teorik) 1.05.2020 08:55   Kayıt altına  Öğr.Gör. Akim NURSEYİTOV  
BSÖ-222 Toguz Korgool (Uygulama)   alınarak sözlü   
BSÖ-208 Beden Eğitimi Teorisi  30.04.2020 13:30   tekniği Prof.Dr. Abakir MAMITOV  
STJ-202 Staj I 30.04.2020 16:00     İlgili Öğretim Elemanları  
TAR-252 Ata Meken Tarihi I (T.C.) 2.05.2020 11:00     Yard.Doç.Dr. Cengiz BUYAR  
TUR-226 Manasşinaslık 2.05.2020 15:00 Prof.Dr. Çınara CILKIÇİEVA  
EDF-202 Dünya ve Türk Uygarlıkları 2.05.2020 13:00 Öğr.Gör. Abdiraşit BABATAEV  
BSÖ-204 Beden Eğitimi ve Spor Tarihi 7.05.2020 08:55 Prof.Dr.Mehmet TÜRKMEN  
III. SINIF
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi/ адреси Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSÖ 302 Spor Sosyolojisi 27.04.2020 13:30 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Prof.Dr. Mehmet TÜRKMEN  
BSY 306 Masa Tenisi (Teorik) 5.05.2020 08:55 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr.Gör. Aygerim KUDAYBERGENOVA  
BSY 306 Masa Tenisi yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği   
BSÖ 312 Öğretmenlik Uygulaması I (Teorik) 29.04.2020 10:45   Ödev tekniği Öğr.Gör.  Almas ABDIRAHMANOV  
BSÖ 316 Spor Psikolojisi 30.04.2020 08:55   Kayıt altına  Doç.Dr. Burulkan OMIRZAKOVA  
BSÖ-314 Engelliler Beden Eğitimi 25.04.2020 10:00   alınarak sözlü  Öğr.Gör.Dr. Anarkan KASMALİYEVA  
BSÖ 308 Sporda İstatistik 4.05.2020 10:45   tekniği Doç.Dr. Baktıbek URMANBETOV  
BSY 316 Yüzme (Teorik) 28.04.2020 13:30     Öğr.Gör. Ulan KASIMALİYEV  
BSÖ-310 Spor Ekonomisi 30.04.2020 10:45     Doç.Dr.Gulnura DCUMABAEVA   
BSY 308 Spor Kazalarından Korunma ve Rehabilitasyon 1.05.2020 10:45     Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA  
IV. SINIF                
Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati http://meet.google.com аdresi/ адреси Sınav Şekli Öğretim Elemanı  
BSÖ 404 Tören Uygulamaları 4.05.2020 10:45 Sınavlar, Google Classroom ve/veya  Klasik/yazılı  Öğr.Gör.Dr. Anarkan KASMALİYEVA  
BSÖ 406 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 5.05.2020 10:45 Google Hangouts Meet  uygulamaları  teknik  Öğr.Gör. Çolpon RISPAYEVA  
BSÖ-408 Kayak 29.04.2020 09:50 yoluyla online olarak yapılacaktır.  Test tekniği  Öğr.Gör. Atilla ÇAKAR  
BSÖ-417 Spor Masajı 30.04.2020 09:50   Ödev tekniği Öğr.Gör. Arina KAZAKBAYEVA  
BSA-410 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Futbol 1.05.2020 08:55   Kayıt altına  Doç.Dr. Toktobek İMANALİYEV  
BSY-422 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Halter 1.05.2020 08:55   alınarak sözlü  Doç.Dr. Toktobek İMANALİYEV  
BSY-420 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Atletizm 1.05.2020 08:55   tekniği Doç.Dr. Toktobek İMANALİYEV  
BSY-426 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Güreş 1.05.2020 08:55     Okt. Dayır CAMANGULOV  
BSY-428 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Judo 1.05.2020 08:55     Okt. Dayır CAMANGULOV  
BSY-424 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Boks 1.05.2020 08:55     Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV  
BSY-412 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Basketbol 1.05.2020 08:55     Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV  
BSY-416 Seçmeli Uzmanlık Spor Branşı II /Yüzme 1.05.2020 08:55     Öğr.Gör.Dr. Marat SEYTKAZİYEV  
BSY 408 Antropometri 27.04.2020 08:55     Doç.Dr. Dcıparkul ABDIRAHMANOVA  
BSÖ-410 Antenörlük Eğitimi ve İlkeleri 28.04.2020 13:30     Prof.Dr. Abakir MAMITOV  
BSÖ 407 Bitirme Tezi II 30.04.2020 13:30     İlgili Öğretim Elemanları  
BSY 454 Tedavi için Beden Eğitimi 5.05.2020 15:20     Öğr.Gör.Dr. Altınay KAMÇIBEKOVA  
                 
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Dciparkül ABDDRAHMANOVA