Аркага
24 Декабрь 2018

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Final Sınavları


 

I. SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TKT-147

Dil Bilimine Giriş

08.01.2019

10:45

İlef 417

Döölötbek Eşkenov

TRT-145

Çeviri Bilimine Giriş

09.01.2019

09:00

İlef-519

Gulsanam Abduvaliyeva

BES-105

Beden Eğitimi ve Spor I

09.01.2019

13:30

KSSB A-1

Mukan İlipov

RSÇ-101

Rusça

10.01.2019

09:00

İİBF 322

Natalya Santo

KGZ-101

Kırgızca

10.01.2019

09:00

İİBF 321

Rayhan Taştemirova

YDL-101

Yabancı Dil I

10.01.2019

13:30

İİBF 229

Anarkan Bekturova

TRT-143.2

Uygulamalı Rusça I

11.01.2019

09:00

İlef 519

Leyla Babatürk

Çev-151

Ekoloji

12.01.2019

10:00

 

Canarbek Izakov

MAT-115

Matematik

13.01.2019

10:00

İİBF

Mirbek Toktosunov

TRT-141

Klasik Dil

15.01.2019

09:00

İlef 517

Ceyhun Vedat Uygur

TRT-149.2

Rusça I (Ses Bilgisi)

16.01.2019

10:45

İİBF 421

Çolpon Sıdıkova

TRT-149

Türkiye Türkçesi I (Ses Bilgisi)

17.01.2019

10:45

İlef 519

Ceyhun Vedat Uygur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

EĞT-201.03

Psikoloji

08.01.2019

13:30

İİBF A209

Mamatalı Murzaev

TRT-249

Yazılı Çeviri Uygulamaları III

08.01.2019

09:00

İİBF229

Çolpon Sıdıkova

TRT-245

İkinci Yabancı Dil Uygulaması I

09.01.2019

13:30

İİBF 421

Altınay Toktomatova

TRT-243

Uygulamalı Rusça III

10.01.2019

09:00

İİBF 128

Mukadas Sabirova

TRT-247

Dinleme-Anlama ve Sözlü Anlatım

11.01.2019

09:00

MFFB 103

Gülsanam Abduvaliyeva

FLS-251

Felsefe

12.01.2019

10:00

İİBF

Kişimcan Eşenkulova

TAR-251

Ata-Meken TarihiI (Kırgızistan)

12.01.2019

10:00

İİBF

Kayrat Belek

TRT-251

Türkiye Türkçesi III (KelimeBil)

14.01.2019

09:00

İİBF 229

Ceyhun Vedat Uygur

TRT-243

Uygulamalı Türkiye TürkçesiIII

14.01.2019

13:30

İlef 519

Muhittin Gümüş

TRT-241

Dil Öğretim Yöntemleri

15.01.2019

15:20

İlef 413

Semih Babatürk

TRT-251

Rusça III (Kelime Bilgisi)

16.01.2019

09:00

İlef 413

Mukadas Sabirova

TRT-253

Çeviri Teorileri

16.01.2019

15:20

İlef 519

Leyla Babatürk

 

III SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-331

Metin İncelemeleri I

08.01.2019

13:30

İlef 519

Çolpon Sıdıkova

TRT-327

Rusçanın Uygulamalı Grameri III

09.01.2019

13:30

İİBF 424

Mukadas Sabirova

TRT-321

Rusça Dil Bilgisi III

10.01.2019

13:30

İlef 519

Mukadas Sabirova

TRT-335

Üslüp Bilgisi ve Söz Sanatları

14.01.2019

09:00

İlef 419

Muhittin Gümüş

TRT-325

Edebiyata Giriş

14.01.2019

10:45

İlef 519

Alla Narozya

TRT-339

Edebi Metin Çevirileri

14.01.2019

13:30

İİBF A-205

Çolpon Sıdıkova

TRT-333

Anında Çeviri Teorisi ve Uygulamaları I

15.01.2019

09:00

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

TRT-323

Türkçe Dil Bilgisi III

16.01.2019

09:00

İlef 418

Ceyhun Vedat Uygur

TRT-329

Türkçenin Uygulamalı Grameri III

17.01.2019

09:00

İlef 517

Fatih Çelik

 

IV SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-437

Tıbbi Metinler Çevirisi

09.01.2019

10:45

İlef 519

Leyla Babatürk

TRT-425

Çeviri Yönyemleri ve Uygulamaları II

10.01.2019

10:30

MFFB 103

Leyla Babatürk

TRT-429

Metin İncelemeleri III

11.01.2019

13:30

İİBF 424

Mukadas Sabirova

TRT-423

Dünya Edebiyatı Tarihi II

14.01.2019

16:15

İİBF 128

Muhittin Gümüş

TRT-427

Anında Çeviri Teorisi ve Uygulamaları III

16.01.2019

13:30

İlef 120

Gulsanam Abduvaliyeva

TRT-421

Çağdaş Türk Edebiyatı

18.01.2019

09:00

İlef C106

Muhittin Gümüş