Аркага
11 Март 2019

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavları


Fakülte

Edebiyat Fakültesi

Bölüm

Mütercim-Tercümanlık Bölümü (Türkçe-Rusça Programı)

Eğitim-Öğretim Yılı

2018-2019

Yarıyıl

Bahar

I SINIF ARA SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-148

Dil Biliminde Yeni Teknolojiler

11.03.2019

16:15

İİBF 424

Döölötbek Eşkenov

TRT-142

Uygulamalı Rusça II

12.03.2019

09:50

İlef 418

Çolpon Sıdıkova

TRT-144

Yazılı Çeviri Uygulamaları I (Özet Çıkarma ve Açıklama) 

12.03.2019

13:30

İİBF 416

Leyla Babatürk

TRT-146

Türkiye Türkçesi II (Şekil Bilgisi)

12.03.2019

09:50

İlef 419

Ceyhun Vedat Uygur

TRT-150

Uygulamalı Rusça

13.03.2019

08:55

İlef 519

Çolpon Sıdıkova

KGZ-102

Kırgızca

14.03.2019

08:55

İİBF 321

Rayhan Taştemirova

RSÇ-102

Rusça

14.03.2019

08:55

İlef 413

Natalya Santo

YDL-102

Yabancı Dil II

14.03.2019

10:45

İlef 513

Anarkan Bekrurova

TRT-146

Rusça II (Şekil Bilgisi)

15.03.2019

10:45

İlef 418

Mukadas Sabirova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II SINIF ARA SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-242

Uygulamalı Türkiye Türkçesi IV

11.03.2019

08:55

İlef 517

Muhittin Gümüş

TRT-248

Anlam Bilgisi

11.03.2019

13:30

İlef 517

Muhittin Gümüş

TRT-246

KültürlerarasıİletişimEsasları

12.03.2019

13:30

İlef 419

Çolpon Sıdıkova

TRT-244

İkinci Yabancı Dil Uygulaması II

13.03.2019

08:00

İlef 517

Altınay Toktomatova

TRT-250

SözlüÇeviriUygulamaları I (ArdilÇeviri I)

13.03.2019

13:30

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

TRT-242

Uygulamalı Rusça IV

14.03.2019

08:55

İlef 519

Mukadas Sabirova

EĞT-202

Pedagoji

14.03.2019

13:30

İİBF 421

Aygül Çaldanbayeva

TRT-252

YaziliÇeviriUygulamalari Iii (ToplumVeSiyasiMetinÇevirileri)

15.03.2019

08:55

İİBF 416

Mukadas Sabirova

TRT-224

TürkçeninUygulamaliGrameri Ii (Filoloji)

15.03.2019

14:25

Merkez Bina 416

Fatih Çelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III SINIF ARA SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-328

ÇeviriYöntemleriVeUygulamalari I 

11.03.2019

10:45

İlef 419

Çolpon Sıdıkova

TRT-324

Türkçe Anlam Bilgisi

11.03.2019

15:20

İlef 517

Muhittin Gümüş

TRT-334

Belgesel Çeviri

12.03.2019

08:55

İlet 519

Leyla Babatürk

TRT-332

MetinİncelemeleriII (FilolojikVeÇeviriAmaçli) 

12.03.2019

15:20

İlef 418

Mukadas Sabirova

TRT-330

AnindaÇeviriVeUygulamalari II

13.03.2019

08:55

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

TRT-322

Rusça Anlam Bilgisi

13.03.2019

13:30

İİBF 424

Svetlana Parmanasova

TRT-326

Dunya Edebiyatı Tarihi I

15.03.2019

08:55

İlef 517

Muhittin Gümüş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV SINIF ARA SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

TRT-424

Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamalari III

11.03.2019

09:50

İlef 418

Leyla Babatürk

TRT-428

Çeviri Eleştirisi ve Redaksiyon

14.03.2019

10:45

İlef 418

Leyla Babatürk

TRT-432

Türk Halk Bilimi

12.03.2019

14:00

İlef 417

Cıldız Alimova

TRT-422

Çağdaş Rus Edebiyatı

13.03.2019

15:20

İlef 417

Mukadas Sabirova

TRT-426

Anında Çeviri ve Uygulamaları IV

14.03.2019

13:30

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva