Аркага
21 Апрель 2019

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Final Sınavları


Fakülte

Edebiyat Fakültesi

Bölüm

Mütercim-Tercümanlık Bölümü (Türkçe-Rusça Programı)

Eğitim-Öğretim Yılı

2018-2019

Yarıyıl

Bahar

29 Nisan 2019 (Pazartesi)

I SINIF FİNAL SINAVI TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT(TKT)-242

Uygulamalı Türkiye Türkçesi IV

29.04.2019

09:30

İlef 517

Muhittin Gümüş

Mukadas Sabirova

TRT-424

Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamalari III

29.04.2019

09:50

İlef 418

Leyla Babatürk

Gulsanam Abduvaliyeva

TKT-426

Anında Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamaları III

29.04.2019

10:45

İlef 120

Rahat Askarova

Cıldız Alimova

TRT-328

ÇeviriYöntemleriVeUygulamalari I 

29.04.2019

10:45

İlef 419

Çolpon Sıdıkova

Saltanat Mambayeva

TKT-322 (TKİ)

Kırgızca Anlam Bilgisi

29.04.2019

10:45

İlef 417

Döölötbek Eşkenov

Nurgul Karıbekova

TRT(TKT)-248

Anlam Bilgisi

29.04.2019

13:30

İlef 517

Muhittin Gümüş

Rahat Askarova

TKİ-250

SözlüÇeviriUygulamaları I (ArdilÇeviri I)

29.04.2019

13:30

İlef 120

MeerimKinaliyeva

Gulsanam Abduvaliyeva

TKİ-424

Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamaları III

29.04.2019

13:30

İlef 424

Aida Kasiyeva

Mukadas Sabirova

TRT-246

Kültürlerarası İletişim Esasları

29.04.2019

15:20

İlef 519

Çolpon Sıdıkova

Gulnura Cumaliyeva

TKT(TKI.TRT)-148

Dil Biliminde Yeni Teknolojiler

29.04.2019

16:15

İİBF 424

Döölötbek Eşkenov

Leyla Babatürk

 

 

 

 

 

 

 

30 Nısan (Salı)2019

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TKT-328

Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamalari I

30.04.2019

09:00

İlef 413

Döölötbek Eşkenov

Mukadas Sabirova

TRT-142

Uygulamalı Rusça II

30.04.2019

09:50

İlef 418

Çolpon Sıdıkova

Meerim Kinaliyeva

TKT-144

Yazili Çeviri Uygulamalari I (Özet Çikarma Ve Açiklama) 

30.04.2019

09:50

İlef 419

Rahat Askarova

Cıldız Alimova

TKİ-146

İngilizce II (Şekil Bilgisi)

30.04.2019

09:50

İlef 417

Gulnura Cumaliyeva

Nurgul Karıbekova

TRT-330

Anında Çeviri VeUygulamaları II

30.04.2019

10:45

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

Mukadas Sabirova

TRT(TKİ)-432

Türk Halk Bilimi

30.04.2019

13:30

İlef 417

Cıldız Alimova

Döölötbek Eşkenov

TKİ-242

Uygulamalı İngilizce IV

30.04.2019

13:30

İlef 418

Gulnura Cumaliyeva

Nurgul Karıbekova

TKI-336

Ülke Tanıtımı

30.04.2019

13:30

İlef 519

SaltanatMambayeva

ÇolponSıdıkova

TKI-426

Aninda Çeviri Teorisi ve  Uygulamaları IV

30.04.2019

13:30

İlef 120

Meerim Kinaliyeva

Rahat Askarova

TRT-224

Türkçenin Uygulamali Grameri Ii (Filoloji)

30.04.2019

15:20

İlef 419

Fatih Çelik

Aida Kasiyeva

 

1 Mayıs (Çarşamba )2019

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT(TKT,TKI)-326

Dunya Edebiyatı Tarihi I

01.05.2019

09:00

İlef 517

Muhittin Gümüş

Meerim Kinaliyeva

TRT(TKT)-324

Türkçe Anlam Bilgisi

01.05.2019

10:45

İlef 517

Muhittin Gümüş

Mukadas Sabirova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Mayıs (Perşembe)2019

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

KGZ-102

Kırgızca

02.05.2019

09:00

İİBF 321

Rayhan Taştemirova

Gulnura Cumaliyeva

RSÇ-102

Rusça

02.05.2019

09.00

İlef 413

Natalya Santo

Nurgul Karıbekova

KGZ-102

Kırgızca

02.05.2019

09:00

İİBF416

Altınbek İsmailov

Leyla Babatürk

KGZ-102

Kırgızca

02.05.2019

09:00

İİBF 419

Camila Bokoeva

Aida Kasiyeva

TKT-330

Anında Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamaları II

02.05.2019

09:00

İlef 120

Rahat Askarova

Meerim Kinaliyeva

TKT-150

(TKİ-150)

Uygulamali Kirgizca 
 

02.05.2019

10:45

İlef 413

Döölötbek Eşkenov
 

Gulsanam Abduvaliyeva

YDL-102

Yabancı Dil II

02.05.2019

10:45

İlef 513

Anarkan Bekrurova

Saltanat Mambayeva

EĞT-202

Pedagoji

02.05.2019

13:30

İİBF 421

Aygül Çaldanbayeva

Aida Kasiyeva

TRT-426

Anında Çeviri ve Uygulamaları IV

02.05.2019

13:30

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

Rahat Askarova

TKT-246

Kültürlerarası İletişim

02.05.2019

15:20

İlef 519

İrfan Arık

Leyla Babatürk

TKT-424

Çeviri Yöntemleri Ve Uygulamalari III

02.05.2019

15:20

İlef 419

Döölötbek Eşkenov

Cıldız Alimova

 

3 Mayıs (Cuma)2019

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TKT-250

Sözlü Çeviri Uygulamalari (Ardılş Çeviri) I

03.05.2019

09:00

İlef 120

Rahat Askarova

Gulsanam Abduvaliyeva

TRT-252

Yazili Çeviri Uygulamalari Iii (Toplum Ve Siyasi Metin Çevirileri)

03.05.2019

09:00

İİBF 416

Mukadas Sabirova

Kaliya Kulaliyeva

TKİ-142

Uygulamalı İngilizce II

03.05.2019

09:00

İlef 519

Meerim Kinaliyeva

Döölötbek Eşkenov

TKT-142

Uygulamalı Türkiye Türkçesi II

03.05.2019

09:50

İlef 419

Ceyhun Vedat Uyğur

Çolpon Sıdıkova

TRT-146

Rusça II (Şekil Bilgisi)

03.05.2019

10:45

İlef 418

Mukadas Sabirova

Leyla Babatürk

TKİ-248

Anlam Bilimi

03.05.2019

10:45

İİBF 517

Gulnura Cumaliyeva

Kaliya Kulaliyeva

TKI-330

AnindaÇeviriTeorisiVeUygulamaları II

03.05.2019

13:30

İlef 120

MeerimKinaliyeva

Döölötbek Eşkenov

TKI-428

Çeviri Eleştirisi Ve Redaksiyon

03.05.2019

13:30

İlef 417

Saltanat Mambayeva

Aida Kasiyeva

 

6 Mayıs (Pazartesi)

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT-242

Uygulamalı Rusça IV

06.05.2019

09:00

İlef 519

Mukadas Sabirova

Gulnura Cumaliyeva

TKT(TKİ)-422

Çağdaş Kırgız Edebiyatı

06.05.2019

09:00

İlef 417

Kaliya Kulaliyeva

Rahat Askarova

TKİ-252

Yazılı Çeviri Uygulamaları III (Toplum ve Siyasi Metin Çevirileri)

06.05.2019

09:00

İİBF 516

Nurgul Karıbekova

Leyla Babatürk

TKT. TRT-146

Türkiye Türkçesi II (Şekil Bilgisi)

06.05.2019

09:50

İlef 419

Ceyhun Vedat Uyğur

Cıldız Alimova

TKT-428

Çeviri Eleştirisi ve Redaksıyonu

06.05.2019

13:30

İlef 417

Kaliya Kulaliyeva

Meerim Kinaliyeva

TKİ-324

İngilizce Anlam Bilgisi

06.05.2019

13:30

İlef 519

Gülnura Cumaliyeva

Nurgul Karıbekova

TRT-428

Çeviri Eleştirisi ve Redaksiyon

06.05.2019

15:20

İlef 413

Leyla Babatürk

Saltanat Mambayeva

 

 

 

 

 

 

 

 

7 Mayıs (Salı)

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT-322

Rusça Anlam Bilgisi

07.05.2019

09:00

İlef 519

Svetlana Parmanasova

Mukadas Sabirova

TKT-252

Yazili Çeviri Uygulamalari Iii (Toplum Ve Siyasi Metin Çevirileri) 

07.05.2019

09:00

İibf 516

Rahat Askarova

Döölötbek Eşkenov

TKİ-246

Kültürlerarasi İletişim Esaslari

07.05.2019

09:00

İİBF 416

Saltanat Mambayeva

Kaliya Kulaliyeva

TKI-328

ÇeviriYöntemleriVeUygulamaları I

07.05.2019

09:00

Ilef 418

Aida Kasiyeva

ÇolponSıdıkova

TKT-332

Metin İncelemeleri II (Filolojik ve Çeviri Amaçli) 

07.05.2019

10:45

İlef 413

Kaliya Kulalieva

Gulsanam Abduvaliyeva

YDL-102

Yabancı Dil II

07.05.2019

13:30

MFFB-107

Mira Barbaşeva

Cıldız Alimova

TRT-332

Metinİncelemeleri II (FilolojikVeÇeviriAmaçli) 

07.05.2019

13:30

İlef 419

Mukadas Sabirova

Nurgul Karıbekova

TRT-144

Yazılı Çeviri Uygulamaları I (Özet Çıkarma ve Açıklama) 

07.05.2019

13:30

İİBF 416

Leyla Babatürk

Kaliya Kulaliyeva

 

8 Mayıs (Çarşamba)

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT-334

Belgesel Çeviri

08.05.2019

09:00

İibf 424

Leyla Babatürk

Cıldız Alimova

TKI-436

ToplumVeKültür

08.05.2019

09:00

İlef 419

Saltanat Mambayeva

Döölötbek Eşkenov

TRT(TKT)-244

İkinci Yabancı Dil Uygulaması II

08.05.2019

09:00

İlef 517

Altınay Toktomatova

Aida Kasiyeva

YDL-102

Yabancı Dil I

08.05.2019

10:45

İlef 513

Mevlüt Etlik

Gulnura Cumaliyeva

TKI-332

MetinIncelemeleri Ii (FilolojikVeÇeviriAmaçlı)

08.05.2019

10:45

İlef 417

NurgülKarıbekova

SaltanatMambayeva

TRT-422

Çağdaş Rus Edebiyatı

08.05.2019

13:30

İlef 417

Mukadas Sabirova

Meerim Kinaliyeva

TRT-250

SözlüÇeviriUygulamaları I (ArdilÇeviri I)

08.05.2019

13:30

İlef 120

Gülsanam Abduvaliyeva

Gulnura Cumaliyeva

TKT-222

Kirgizcanin Uygulamali Grameri II (Filoloji)

08.05.2019

13:30

İlef 413

Döölötbek Eşkenov

Kaliya Kulaliyeva

TKT-336

Ülke Tanıtımı

08.05.2019

13:30

İlef 519

Cıldız Alimova

Leyla Babatürk

TKİ-144

Yazılı Çeviri Uygulamaları I (Özet Çıkarma ve Açıklama)

08.05.2019

13:30

İlef 513

Nurgül Karıbekova

Saltanat Mambayeva

TKİ-244

İkinciYabancıDilUygulaması II

08.05.2019

13:30

İlef 418

Mira Barbaşeva

ÇolponSıdıkova

 

 

10.05.2019 (Perşembe)

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Öğretim Elemanı

 

TRT-150

Uygulamalı Rusça

10.05.2019

09:00

İlef 419

Çolpon Sıdıkova

Kaliya Kulaliyeva