Аркага
20 Май 2019

Final Sınav Çizelgesi 2018-2019 Bahar


2018-2019 Bahar Dönemi

FİNAL SINAV PROGRAMLARI

I. Sınıf

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

BES-106.06

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR 
KSSB A-1/KSSB B-1

20.05.2019

09:00-10:30

İLEF C-206 KSSB Spor sahası (kapalı)

 

Dayır Camangulov

 

27.05.2019

09:00-10:30

 

ING-102

 

İNGİLİZCE II 

 

20.05.2019

 

13:30-15:00

İİBF 421

 

Meerim Mendeşeva

Z.Calbiyeva

İLEF 513

 

Altınay Toktomatova

Öğr.Gör. Dr.  Mirzat RAKIMBEK Uulu

BİL-110

ENFORMATİK

21.05.2019

10:45-12:15

İİBF-111

 

Mehmet Selim Elmalı

Z. Cabiyeva

TUR-102

TEMEL DİL (SESBİLGİSİ II) 

22.05.2019

09:00-10:30

İİBF 525

 

Öğr.Gör. Dr.  Negizbek Şabdanaliyev

Z.Calbiyeva

TUR-106

HALK EDEBİYATI I

23.05.2019

13:30-15:00

İİBF A-210

 

Yrd. Doç.Dr.Halit Aşlar

Öğr.Gör. Dr. Mirzat RAKIMBEK Uulu

RSÇ-102.06

RUSÇA

23.05.2019

10:45-12:15

İLEF 513

 

Natalya Santo
 

Öğr. Gör. Çınar Cılkıçiyeva

TUR-108

EDEBİYAT BİLİMİNE GİRİŞ 

24.05.2019

10:00-11:30

İLEF 413

 

 

Öğr.Gör. Çınar Cılkıçieva

Z.Calbiyeva

TUR-104

TEMEL DİL TARİHİ (TÜRK DİLİ TARİHİ) 

28.05.2019

13:30-15:00

İİBF A 210 ANFİ

 

Yrd. Doç.Dr. Nurdin Useev

Öğr. Gör. Çınar Cılkıçiyeva

FEN-102

ÇAĞDAŞ POZİTİF BİLİMLERİN KAVRAMLARI

25.05.2019

10:00

 

 

 

 

KGZ -102.06

KIRGIZCA

30.05.2019

10:45-12:15

İİBF 323

 

Altınbek İsmailov

Öğr.Gör. Dr.  Negizbek Şabdanaliyev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. Sınıf

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

UDL-206.09

RUSÇA UYGULAMA KURSU II

20.05.2019

10:45-12:15

İlef 413

 

 

Anara Bayızbekova

Öğr. Gör. Çınar Cılkıçiyeva

UDL-204

KIRGIZCA UYGULAMA KURSU II

21.05.2019

09:00-10:30

İİBF 425

 

Altınbek İsmailov

Yrd.Doç.Dr. Halit Aşlar

TUR-212

EDEBIYAT SOSYOLOJİSİ 

22.05.2019

10:45-12:15

İİBF 423

 

Yrd.Doç.Dr. Halit Aşlar

Z.Calbiyeva

UDL-202

İNGILIZCE UYGULAMA KURSU II 

23.05.2019

09:00-10:30

İİBF 425

 

Meerim Mendeşeva

Yrd.Doç.Dr. Halit Aşlar

EĞT-202

PEDAGOJİ 

24.05.2019

08:00-09:30

İİBF A 210 ANFİ

 

Aygül Çaldanbayeva

Z.Calbiyeva

EDF-202 Dünya ve Türk Uygarlıkları/ TUR-226 Manasşinaslık/ TAR-252 Ata-Meken Tarihi II

25.05.2019

10:00

 

 

 

 

TUR-204

DÜNYA EDEBİYATI TARİHİ II 

27.05.2019

13:30-15:00

MFFB 522

 

Esentur Kılıçev

Z.Calbiyeva

TUR-206

TÜRK HALK DESTANLARI II 

28.05.2019

13:30-15:00

İLEF 513

 

Esentur Kılıçev

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

TUR-210

EDEBIYAT UYGULAMASI II (KLÂSIK TÜRK EDEBIYATINA GIRIŞ) 

29.05.2019

13:30-15:00

İİBF 517

 

Prof.Dr. Orhan Kemal Tavukçu

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

TUR-202

TEMEL DİL (OSMANLI TÜRKÇES II )

30.05.2019

10:00-11:30

IIBF A-209

 

Öğr.Gör. Dr. Mirzat Rakımbek Uulu

Z.Calbiyeva

TUR-208

TEMEL DİL (LEKSİKOLOJİ II) 

31.05.2019

15:20-16:40

İİBF 521

 

Prof.Dr.Mehmet Aydın

Öğr.Gör. Dr. Mirzat Rakımbek Uulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. Sınıf

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

TUR-320

ESKİ UYGURÇA 

20.05.2019

09:00-10:30

İİBF 416

 

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

Z.Calbiyeva

TUR-308

EDEBIYAT UYGULA. III (ÇAĞDAŞ KIRGIZ EDEBIYATINA GİRİŞ) 

21.05.2019

09:00-10:30

İİBF 526

 

Öğr.Gör. Çınar Cılkıçieva

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

TUR-314

OSMANLI TÜRKÇESİ IV 

22.05.2019

13:30-15:00

İİBF 425

 

Öğr.Gör. Dr. Mirzat Rakımbek uulu

Öğr.Gör.Çınar Cılkıçieva

EĞT-304

ALAN ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ

23.05.2019

09:00-10:30

İİBF A 209 ANFİ

 

Nazarkul İşekeev

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

TUR-302

GENEL DİLBİLİMİ 
 

24.05.2019

10:00-11:30

İİBF 229

 

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

Yrd. Doç.Dr.Halit Aşlar

TUR-306

TEMEL DİL (ŞEKİLBİLGİSİ II) 

27.05.2019

13:30-15:00

İİBF A 209 ANFİ

 

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

Yrd. Doç.Dr.Halit Aşlar

TUR-322

YENİ TÜRK EDEBİYATI II 

28.05.2019

13:30-15:00

MFFB 101

 

Yrd.Doç.Dr. Halit Aşlar

Öğr.Gör. Dr. Mirzat Rakımbek uulu

TUR-304

KLASİK TÜRK EDEBİYATI 
 

30.05.2019

13:30-15:00

ZİRF 102

 

Prof. Dr. Orhan Kemal Tavukçu

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV. Sınıf

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

TUR-408

TEMEL DİL UYG. III(KIRG. TÜRKÇESİ-TÜR. TÜRKÇ. MET. AK.) 

20.05.2019

13:30-15:00

İİBF 423

 

Yrd.Doç.Dr. Halit Aşlar

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

TUR-404

TEMEL DİL (SÖZDİZİMİ II) 

21.05.2019

13:30-15:00

İLEF 517

 

Doç.Dr Taalaybek Abdiev

Öğr.Gör. Dr. Mirzat Rakımbek Uulu

TUR-406

TEMEL DİL UYG. II(TÜR. TÜRKÇ.-KIRG. TÜRKÇESİ MET. AK.) 

22.05.2019

13:30-15:00

İİBF A 210 ANFİ

 

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

TUR-402

ÇAĞDAŞ KIRGIZ EDEBIYATI II 
 

23.05.2019

13:30-15:00

İİBF A 209 ANFİ

 

Öğr.Gör. ÇINAR CILKIÇİEVA

Yrd.Doç.Dr. Nurdin Useev

TUR-416

DIYALEKTOLOJI II 

24.05.2019

13:30-15:00

İİBF 421

 

Öğr.Gör. Dr. Negizbek Şabdanaliyev

Z.Calbiyeva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr. Burul SAGINBAYEVA

Türkoloji Bölümü Başkanı