Аркага
26 Декабрь 2019

Türkoloji Bölümü Final Sınav Takvimi (2019-2020 GÜZ)


 

Fakülte

Edebiyat

Bölüm

Türkoloji

Eğitim-Öğretim Yılı

2019-2020

Yarıyıl

GÜZ

I-SINIF FİNAL/YARIYILSONU SINAV TAKVİMİ

Ders Kodu

Ders Adı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Sınav Şekli

Öğretim Elemanı

Gözetmen

ING-111

İNGİLİZCE I

 

06.01.2020

13:30-15:00

İİBF 525

 

AYGÜL ELEBAYEVA

 

Öğr. Gör. Dr.NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

TUR-115

DİLBİLİMİNE GİRİŞ

 

07.01.2020

15:20-16:50

İLEF-418

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

Öğr.Gör.Dr.Mirzat RAKIMBEK UULU

KGZ-103

KIRGIZ DILI VE EDEBİYATI I

 

08.01.2020

09:00-10:30

İİBF 516

 

 

ALTINBEK İSMAİLOV

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

RSÇ-103

RUSÇA I

 

08.01.2020

09:00-10:30

İİBF 525

 

NATALYA SANTO

 

Öğr. Gör. Dr.ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-100

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

 

08.01.2020

13:30-15:00

İLEF C-102

 

Yrd. Doç.Dr. NURDİN USEEV

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-113

HALK EDEBİYATINA GİRİŞ

 

09.01.2020

13:30-15:00

İİBF 525

 

Öğr. Gör. ÇINAR CILKIÇİEVA

 

Öğr.Gör.Dr.Mirzat RAKIMBEK UULU

TUR-109

SESBİLGİSİ I

 

10.01.2020

10:00-11:30

İİBF 416

 

Prof. Dr. MEHMET AYDIN

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-117

TUR-117 EDEBİYAT BİLİMİNE GİRİŞ

10.01.2020

13:30-15:00

İLEF 513

 

Öğr.Gör. ÇINAR CILKIÇİEVA

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

MAT-100

MATEMATIK

 

12.01.2020

10:00-11:30

İİBF 425

 

AYNURA DIYKANOVA

 

Yrd. Doç.Dr. Halit AŞLAR

TUR-119.01

FİLOLOJİDE YENİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
 

13.01.2020

10:45-12:15


İİBF 326

 

Öğr.Gör. Dr. MİRZAT RAKIMBEK UULU

Yrd.Doç. Dr. Halit AŞLAR

TUR-111

UZMANLIK FİLOLOJİSİNE GİRİŞ

 

13.01.2020

15:20-17:00

İLEF 316

 

Yrd. Doç.Dr. HALİT AŞLAR

Öğr. Gör. Dr.NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

TUR-103

KLASİK DİL

 

14.01.2020

10:00-11:30

İİBF 425

 

BAKTIGÜL NARINBAYEVA

 

Yrd. Doç.Dr. Halit AŞLAR

BES-105.10

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR III

BES

03-15.01.2020

Arası

Ders saatlerinde

15:20-17:00

KSSB Spor sahası (kapalı)

 

 

 

 

 

II sınıf  FİNAL /YARIYILSONU SINAV TAKVİMİ

 

TUR-205

TÜRK HALK DESTANLARI I

 

06.01.2020

10:00-11:30

İİBF 425

 

ESENTUR KILIÇEV

 

Yrd.Doç. Dr. HALİT AŞLAR

UDL-205

UYGULAMALI RUSÇA I

 

06.01.2020

15:20-17:00

İİBF 516

 

ANARA BAYIZBEKOVA

 

Öğr. Gör.Çınar CILKIÇİEVA

TUR-203

DÜNYA EDEBİYATI TARİHİ I

 

07.01.2020

13:30-15:00

İLEF 417

 

Yrd. Doç.Dr. HALİT AŞLAR

 

Yrd.Doç. Dr. Nurdin USEEV

UDL-201

UYGULAMALI İNGİLİZCE I

 

08.01.2020

13:30-15:00

İLEF 413

 

MEERİM MENDEŞEVA

 

Yrd.Doç. Dr. Halit AŞLAR

UDL-203

UYGULAMALI KIRGIZCA I

 

09.01.2020

09:00-10:30

İİBF 421

 

ALTINBEK İSMAİLOV

 

Öğr.Gör.Dr.Negizbek ŞABDANALİYEV

EĞT-201.02

PSİKOLOJİ

 

10.01.2020

16:15-17:45

İİBF A 209 ANFİ

 

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

 

Yrd.Doç. Dr. Nurdin USEEV

FLS-251

 

FELSEFE

 

11.01.2020

10:00

 

 

KİŞİMCAN EŞENKULOVA

 

Yrd.Doç. Dr. Nurdin USEEV

TAR-251

ATA-MEKEN TARİHİ I (KIRGIZİSTAN TARİHİ)

11.01.2020

10:00

 

 

KAYRAT BELEK

 

Öğr. Gör. Dr. Negizbek ŞABDANALİYEV

TUR-209.02

FİLOLOJİDE YENİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

 

13.01.2020

13:30-15:00

İİBF 326

 

Öğr.Gör. Dr. MİRZAT RAKIMBEK UULU /

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-207

TEMEL DİL (LEKSİKOLOJİ I)

 

15.01.2020

10:45-12:15

İİBF 526

 

Doç.Dr. TAALAYBEK ABDİEV

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-211

DİL FELSEFESİ

 

15.01.2020

15:20-17:00

İLEF 517

 

Yrd. Doç.Dr. NURDİN USEEV

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

TUR-201

TEMEL DİL (OSMANLI TÜRKÇES I )

 

16.01.2020

13:30-15:00

İİBF 526

 

Öğr.Gör. Dr. MİRZAT RAKIMBEK UULU

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

 

 

III sınıf  FİNAL /YARIYILSONU SINAV TAKVİMİ

 

 

TUR-321

AŞIK EDEBIYATI

 

07.01.2020

10:00-11:30

TEKM Derslik-3

 

Öğr.Gör.ÇINAR CILKIÇİEVA

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-309

TEMEL DİL UYGULAMASI I (YAZILI VE SÖZLÜ ANLATIM)

 

08.01.2020

14:30-16:00

İLEF 313

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

Doç.Dr. Taalaybek Abdiyev

 

TUR-301

ORTA TÜRKÇE

 

09.01.2020

09:00-10:30

İİBF 522

 

Prof. Dr. MEHMET AYDIN

 

Öğr. Gör.ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-307

YENI TÜRK EDEBIYATI I

 

10.01.2020

09:00-10:30

İİBF 517

 

Yrd. Doç.Dr. HALİT AŞLAR

 

Öğr.Gör.Dr.Mirzat RAKIMBEK UULU

TUR-319

DÜNYA EDEBIYATI

 

13.01.2020

13:30-15:00

İİBF 425

 

ESENTUR KILIÇEV

 

Öğr. Gör.ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-305

TEMEL DIL (ŞEKILBILGISI I)

 

14.01.2020

13:30-15:00

İİBF 517

 

Öğr.Gör. Dr. IŞIN BİLGE KAĞAN SELÇUK

 

Öğr.Gör.Dr.Mirzat RAKIMBEK UULU

TUR-303

DÜNYA EDEBİYATI TARİHİ III

 

16.01.2020

13:30-15:00

İLEF 418

 

Yrd. Doç.Dr. HALİT AŞLAR

 

Öğr. Gör.ÇINAR CILKIÇİEVA

TUR-317

TÜRK ONOMASTIĞI

 

17.01.2020

13:30-15:00

İİBF 422

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

 

IV. sınıf  FİNAL YARIYILSONU SINAV TAKVİMİ

TUR-413

DIYALEKTOLOJI I

 

07.01.2020

09:00-10:30

İİBF 323

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

Yrd.Doç. Dr. Nurdin USEEV

TUR-423

YENİ TÜRK EDEBİYATI III

 

08.01.2020

10:00-11:30

ZİRF 205

 

Yrd. Doç.Dr. HALİT AŞLAR

 

Öğr.Gör.Dr.Mirzat RAKIMBEK UULU

 

TUR-401

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ I

 

09.01.2020

13:30-15:00

İİBF 516

 

Öğr.Gör. Dr. NEGİZBEK ŞABDANALİYEV

 

Araş.Gör. Dr. Zarina Calbiyeva

TUR-405

TEMEL DİL (SÖZ DİZİMİ I)

 

13.01.2020

15:20-17:00

İİBF 422

 

Yrd. Doç.Dr. NURDİN USEEV

 

Doç.Dr. Taalaybek Abdiyev

TUR-403

ÇAĞDAŞ KIRGIZ EDEBIYATI I

 

14.01.2020

13:30-15:00

İİBF 526

 

Öğr. Gör. ÇINAR CILKIÇİEVA

 

Doç.Dr.Burul Sagınbayeva

TUR-407

ÇAĞATAYCA

 

15.01.2020

13:30-15:00

İİBF 526

 

Öğr.Gör. Dr. MİRZAT RAKIMBEK UULU

 

Yrd. Doç.Dr. Nurdin USEEV