Аркага
22 Апрель 2020

Ara sinav programı 2019-2020 BAHAR DÖNEMİ


2019 - 2020  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

Sorumlu Öğretim Üyesinin ADI SOYADI

Ders Kodu Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Classroom)

Selim ELMALI

BİL-100 Enformatik

25.04.2020 / 11:00-12:25

test

classroom

Svetlana Ceenbekova

ING112.03/0+2 INGILIZCEII  

27.04.2020/13:30

test

classroom

Hasan YILMAZ

RPD-108 İnsan İlişkileri ve İletşim

28.04.2020/15:00

yazılı +ödev

classroom

Bakıtbek Dcunusaliev

KGZ-104 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI II

28.04.2020/9:00

ödev+ test

classroom

Anara BAYIZBEKOVA

RSC-103 Rusça II

28.04.2020/9:00:

Klasik Yazılı

Meet /Classroom

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

RPD 104 /PDR-106 SOSYAL PSİKOLOJİ

30.04.2020/16.15

Klasik Yazılı

classroom

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

RPD 102 ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ

29.04.2020/13:30

Klasik Yazılı

classroom

 Aygül Usubaliyeva

FEN-102 Pozitif Bilimleri Kavramları

02.05.2020 /15:00

test

classroom

Zamira DJAPAROVA

EGT-102 HAYAT GUVENLIGI VE SAGLIK

04.05.2020 /17:10

test

classroom

Mamatali MURZAYEV

RPD-106 Gelişim Psikoloji

04.05.2020/10:00

Klasik Yazılı

Meet /Classroom

II sınıf

 

 

 

 

 Yavuz Ercan GÜL

PDR-208 Rehberlikte Program Geliştirme

27.04.2020 / 17:10

test

classroom

Mamatali MURZAYEV

PDR-202 Gelişim Psikoloji

28.04.2020/10:00

yazılı

Meet/Classroom

Kadiyan BOOBEKOVA

PDR-204 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık-I

28.04.2020/13.30

Yazılı

classroom

Rahat ALIŞOVA

UDL-202 UYGULAMALI İNGİLİZCE II 

29.04.2020/13:30

test

classroom

Bakıtbek Dcunusaliev

UDL-204 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI II

30.04.2020/10:45

test

classroom/meet

Kadiyan BOOBEKOVA

PDR-206 MESLEK ETİĞİ VE YASAL KONULAR 

30.04.2020/13:30

Yazılı

classroom

Yener ÖZEN

PDR-216 PSİKOLOJİK DANIŞMA KURAMLARI 

04/05/2020/10:00

Kısa cevaplı imtihan

classroom/meet

Cengiz BUYAR

TAR-252 ATA-MEKEN TARİHİ II (TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ) 

02.05.2020 / 11:00

test

classroom

Camgırbek Bököşov

EDF-202Dünya ve Türk Uygarlıkları

02.05.2020 / 13:00

test

classroom

Çınar CILKIÇİYEVA

TUR-226MANASŞİNASLIK 

02.05.2020 / 16:00

test

classroom

Anara Bayızbekova

UDL-206 UYGULAMALI RUSÇA II 

05.05.2020/15:20

Klasik Yazılı

Meet /Classroom

Nazarkul İŞEKEEV

EGT-202 Genel Eğitim BDSD

05.05.2020/9:00

Klasik Yazılı

classroom

III sınıf

 

 

 

 

Yener Özen

PDR-306 ÖĞRENME GÜÇLÜKLERİ 

27/04/2020/10:00

Kısa cevaplı imtihan

classroom/meet

AYGÜL ÇALDANBAYEVA

PDR 318 KAYNAK TARAMA VE RAPOR YAZMA 

30.04.2020/13:30

Yazılı

classroom

Hasan YILMAZ

PDR-302 PSİKOLOJİK TESTLER 

23.04.2020/9:00

sözlü+ ödev

Meet

Kadiyan BOOBEKOVA

STJ-302 Staj-I (Okullarda Gözlem)

29.04.2020/13:30

Ödev teslimi

classroom

Rüştü YEŞİL

PDR-304Ölçme ve Değerlendirme

29.04.2020/14:00

sözlü+ ödev

classroom/meet

IV sınıf

 

 

 

 

Kadiyan BOOBEKOVA

PDR-402 Teze Hazırlık

27.04.2020/13:30

Ödev teslimi

classroom

Danışmanlar

BZT-452 Bitirme Tezi

27.04.2020/15:00

Ödev analizi

 

Yener ÖZEN

PDR-412 AİLE DANIŞMANLIĞI 

27/04/2020/15:30

Kısa cevaplı imtihan

classroom/meet

Kürşad YILMAZ

PDR 416 İnsan Kaynakları

28.04.2020/13:30

yazılı

classroom

Kadiyan BOOBEKOVA

STJ-402 Staj-IV

29.04.2020/14:30

Ödev teslimi

classroom

Yener ÖZEN

PDR-410.02 BİREYSEL DANIŞMA 

29/04/2020/13:30:

kısa cevaplı imtihan

classroom/meet

Hasan YILMAZ

PDR-410.03 BİREYSEL DANIŞMA 

27.04.2020

proje +ödev

Meet

Kadiyan BOOBEKOVA

PDR-410.01 BİREYSEL DANIŞMA 

30.04.2020/16:00

Proje Teslimi

Meet

Zamira DJAPAROVA

PDR-404 ERGENLIK PSIKOLOJI

05.05.2020/15:20

test+ödev

classroom