Аркага
27 Октябрь 2020

Ara sinav programı 2020-2021 GÜZ DÖNEMİ


KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

ARA SINAV ÇİZELGESİ

1.Sınıf. Eğitim Bilimleri (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

2020 - 2021  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

Sorumlu Öğretim Üyesinin ADI SOYADI

Ders Kodu Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Moodle)

ERCAN YAVUZ GÜL

RPD-103 ÜNİVERSİTE YAŞAMINA UYUM

16.11.2020/11:30-14:20

Yazılı

Meet/Moodle

SVETLANA CEENBEKOBA

ING-111 İNGİLİZCE I

09.11.2020/14:50-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

BAKITBEK DJUNUSALİEV

KGZ-103 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI I

10.11.2020/11:30-12:50

Yazılı

Meet/Moodle

ANARA BAYIZBEKOVA

RSÇ-103 RUSÇA I

10.11.2020/11:30-12:50

Yazılı

Meet/Moodle

NAZGÜL CUMABAYEVA

PDR-101 YAŞ ANATOMİ, FİZYOLOJİ VE HİJYENİ

17.11.2020/13:00-15:25

Yazılı

Meet/Moodle

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

RPD-101 PSİKOLOJİYE GİRİŞ

10.11.2020/16:20-18:25

Yazılı

Meet/Moodle

TUMAR KASIMOVA

MAT-100 MATEMATİK

04.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

DAYIR CAMANGULOV

BES-105.10 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR III

4.11.2020/14:50-16:10

Uygulamalı

Meet/Moodle

NURGÜL SULEYMANOVA

SOS-161 SOSYOLOJİ

19.11.2020/11:30-12:50

Yazılı

Meet/Moodle

AKMATALI ALİMBEKOV

EĞT-103 EĞİTİM BİLİMİNE GİRİŞ

12.11.2020/13:00-15:25

Yazılı

Meet/Moodle

CANARBEK IZAKOV

CEV-100 EKOLOJİ

14.11.2020/16:00

Yazılı

Meet/Moodle

 

 

 

2.Sınıf. Eğitim Bilimleri (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

2020 - 2021  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

Sorumlu Öğretim Üyesinin ADI SOYADI

Ders Kodu Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Moodle)

ANARA BAYIZBEKOVA

UDL-205 UYGULAMALI RUSÇA I

09.11.2020/14:50-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

MEHMET ARİF ÖZERBAŞ

EGT-203 ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ

09.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

BAKITBEK DJUNUSALİEV

KGZ-203 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI III

10.11.2020/13:00-14:20

Yazılı

Meet/Moodle

MAMATALİ MURZAEV

RPD-203 ENDÜSTRİ PSİKOLOJİSİ

17.11.2020/14:50-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

NURBÜBÜ ASİPOVA

EGT-205 EĞİTİM FELSEFESİ VE TARİHİ

11.11.2020/11:30-12:50

Yazılı

Meet/Moodle

AYNURA AHMATOVA

UDL-201 UYGULAMALI İNGİLİZCE I

11.11.2020/13:00-14:20

Yazılı

Meet/Moodle

ERCAN YAVUZ GÜL

EGT-207 YENİ EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI

18.11.2020/14:50-17:40

Yazılı

Meet/Moodle

ERCAN YAVUZ GÜL

PDR-201 EĞİTİMDE BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ

18.11.2020/14:50-17:40

Yazılı

Meet/Moodle

KADIYAN BOOBEKOVA

RPD-205 DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI

19.11.2020/16:20-17:40

Yazılı

Meet/Moodle

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

RPD-201 YAŞAM DÖNEMLERİ VE UYUM PROBLEMLERİ

13.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

KİŞİMCAN EŞENKULOVA

FLS-251 FELSEFE

14.11.2020/14:00

Yazılı

Meet/Moodle

KAYRAT BELEK

TAR-251 ATA-MEKEN TARİHİ I (KIRGIZİSTAN TARİHİ)

14.11.2020/12:00

Yazılı

Meet/Moodle

 

 

 

3 - sınıf Eğitim Bilimleri (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

 

2020 - 2021  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

Sorumlu Öğretim Üyesinin ADI SOYADI

Ders Kodu Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Moodle)

KADIYAN BOOBEKOVA

PDR-305 MESLEKİ REHBERLİK VE DANIŞMA

16.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

KÜRŞAD YILMAZ

PDR-317 OKUL YÖNETİMİ

09.11.2020/13:45-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

ERKAN EFİLTİ

PDR-301 GRUPLA PSİKOLOJİK DANIŞMA

10.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

ZAMİRA DCAPAROVA

PDR-303 KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ

17.11.2020/14:50-16:55

Yazılı

Meet/Moodle

ERKAN EFİLTİ

PDR-313 BİREYİ TANIMA TEKNİKLERİ

10.11.2020/17:05-19:10

Yazılı

Meet/Moodle

ZAMİRA DCAPAROVA

PDR-309 ÖZEL EĞİTİM

18.11.2020/16:20-18:25

Yazılı

Meet/Moodle

KANIŞAY KOCOGELDİYEVA

PDR-319 YAŞAM DÖNEMLERİ VE UYUM PROBLEMLERİ

13.11.2020/11:30-13:35

Yazılı

Meet/Moodle

KADIYAN BOOBEKOVA

PDR-307 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK II

20.11.2020/14:50-16:55

Yazılı

Meet/Moodle

 

 

 

4 - sınıf Eğitim Bilimleri (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

 

2020 - 2021  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ONLİNE ARA SINAV PROGRAMI

Sorumlu Öğretim Üyesinin ADI SOYADI

Ders Kodu Dersin Adı

Sınav Tarihi /saati

Sınav Şekli

Kullanılacak Program (Meet/Moodle)

KADIYAN BOOBEKOVA

PDR-403 TEZE HAZIRLIK

16.11.2020/14:50-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

ERKAN EFİLTİ

PDR-415 KISA SÜRELİ PSİKOLOJİK DANIŞMA

09.11.2020/17:50-19:55

Yazılı

Meet/Moodle

MEHMET ARİF ÖZERBAŞ

YÖD-401 ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ (YARIYIL ÖDEVI)

17.11.2020/14:50-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

MEHMET ARİF ÖZERBAŞ

PDR-401 ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ

11.11.2020/11:30-12:50

Yazılı

Meet/Moodle

ZAMİRA DCAPAROVA

PDR-411 ÖZEL EĞİTİMDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

18.11.2020/13:45-16:10

Yazılı

Meet/Moodle

YAVUZ ERCAN GÜL

PDR-409 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

19.11.2020/14:50-16:55

Yazılı

Meet/Moodle